Celý Kameňák 4 zdarma k přehrání

Zdarma k přehrání nový film Kameňák 4. Na této stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí pokračování oblíbeného Kameňáku. Čtyřka Kameňáku přichází přesně po deseti letech od prvního dílu. Je to navíc první díl, který nerežíroval Zdeněk Troška, ale Ján Novák.

Jinak se ale můžete těšit na většinu dobře známých postav. Opět uvidíme Pepíka (Václav Vydra), který se z šéfa policistů vyhoupl rovnou do starostovského křesla. Jeho manželka Vilma sice bude chybět, protože odjela za dcerou. Celé situace se ale bude snažit využít místní učitelka Vlastička (Dana Morávková), která se bude snažit Pepu svést.

Starostovou pravou rukou je Bohouš (Bohumil Klepl), který mu poradí, že je potřeba zřídit obecní policii, protože by mohla naplnit. Jenže je otázkou jestli pod vedením místního Ramba Franty Cloumala (Martin Dejdar) nenadělá spíše více škody.

To a mnohem více, ale uvidíte v novém Kameňáku 4, který si celý můžete přehrát zdarma online na této stránce. V českých kinech měl film premiéru 10.10. 2013.