České století 2. díl – Den po Mnichovu ke stažení

Stáhněte si druhý díl historického výpravného seriálu České století. Přímo zde si můžete stáhnout a následně přehrát druhou epizodu vysílanou v neděli 3. 11. 2013, která se jmenuje „Den po Mnichovu”. Na této webové stránce pro vás máme další pokračování tohoto unikátního projektu.

Video s tímto dílem seriálu jsme vám připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a ve skvělé kvalitě.

A o čem vlastně je tento díl? To vám hned prozradíme. Podíváme se v něm do roku 1938, kde Československem otřásla jedna z nejzásadnějších událostí historie a to Mnichovský diktát. Mladý stát se muset vzdát velké části svého území ve prospěch sousedního Německa.

Politik, státník a tehdejší prezident Edvard Beneš rozhodl, že se tomuto diktátu podřídíme. Naproti tomu vlivný legionář a plukovník armády Emanuel Moravec prosazoval válku a ozbrojené střetnutí obou zemí. Byl to opravdu velký souboj uvnitř republiky. Je paradoxem, že z Beneše se stal nakonec bojovník v exilu zatímco z Moravce Kolaborant doma.

Nový díl seriálu České Století (Den po Mnichovu) je tady pro vás připraven pohodlně a hlavně naprosto zdarma ke stažení. V televizi se tento díl vysílal v neděli 3. listopadu 2013, u nás si ho však můžete stáhnout naprosto pohodlně a zdarma kdykoliv jenom budete chtít. Přejeme vám příjemnou zábavu!