Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ – 26. října 2013 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový zábavně kuchařský pořad se Zdeňkem Pohlreichem. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí video s tímto druhým dílem nové kuchařské show televize Prima Family. Tato epizoda Česko vaří s Pohlreichem se vysílala v sobotu 26. října 2013.

Opět se můžete těšit na báječné tříchodové menu postavené na aktuálních čerstvých sezonních potravinách. To všechno vykouzlí nejpopulárnější český kuchař Zdeněk Pohlreich přímo před vašima očima během pouhé jedné hodiny. K tomu mu samozřejmě bude pomáhat ještě jeden hvězdný host.

Navíc pokud budete mít opravdu velké štěstí a přihlásíte se na stránkách pořadu, tak je dost možné, že vám třeba poradí s vašim vařením i samotný Pohlreich. A to už přeci stojí za to nemyslíte?

Pořad Česko vaří s Pohlreichem si můžete přehrát naprosto pohodlně online přímo na této stránce. Video jsme pro vás připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Tento druhý díl kuchařské show se vysílal v sobotu 26.10. 2013. Přejeme vám příjemnou zábavu při jeho sledování a snad si také něco dobrého uvaříte!