Cesty domů 214. díl ke stažení

Stáhněte si zdarma nový 214. díl Cest domů II. Oblíbený dramatický seriál ze života z produkce televize Prima pokračuje svojí další epizodou, která měla svojí premiéru v pondělí 28.10. 2013. Dnešní díl se jmenuje „Deník” a video s ním si u nás můžete vychutnat naprosto pohodlně a zdarma.

Epizodu si stáhnete a pak si jí můžete libovolně přehrávat kdykoliv jenom budete chtít.

A o čem bude obsah tohoto dílu? Simona nechce nechat Hynkovi syny jen tak napospas. I když je Hynek nechce, tak je ochotna se jich ujmout ona. Jenže to chce udělat, tak že si děti osvojí Valerie, která ale s tímto nápadem rozhodně nesouhlasí.

Dalibor se dostane k tajménu klíči z věcí pro Ivaně, pomocí kterého se dešifruje deník. Dozví se šokující věc a to, že i Veronika se dřív zapletla do zločinů. Jenže na svého bývalého přítele zločince donášela policii, takže ze všeho lehce vyvázla.

Jarynovi začíná léčba jeho rakoviny. Z první dávky chemoterapie mu samozřejmě není moc dobře, naštěstí Alena se Sváťou ho přivedou na jiné myšlenky.

Nový 214. díl Cest domů II, jsme si pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte ani chvilku a tuto epizodu Cest domů si určitě přehrajte online přes internet. Přejeme vám příjemnou zábavu!