Cesty domů 216 ke stažení

Přehrajte si pohodlně nový 216. díl Cest domů II. Další pokračování oblíbeného seriálu jsme navíc pro vás připravili také naprosto jednoduše ke stažení. Na vašem počítači si pak tento díl vysílaný v pondělí 21.10. 2013 bude moci přehrát také kdykoliv jenom budete chtít. Epizoda nese název „Otčím”. A co se v ní bude dít?

Jaryn má být v nemocnici operován, jenže těsně před zákrokem dostane strach a uteče na střechu. Celý personál nemocnice ho hledá, ale najde ho až Katka a tomu dodá sílu.

Honza s Daliborem mají teď spoustu práce. Vyšetřují Pechovo vloupání k rodičům a situace v této rodině vůbec není dobré. Ani Simona Pecha nijak nehájí a myslí si, že je to pouhá pomsta. Honzu s Daliborem dál zajímají podezřelé finanční transakce a nezvykle vysoká suma peněz na Marianině účtů. Po troše naléhání se přizná, že to jsou úplatky za to, že se přimluví u Simony za některé případy.
Zdena Klepáčová je nemocná a není tak nikdo kdo by staral o její dvě děti. Dokonce ani jejich otec Hynek to odmítá a raději je pošle do ústavní péče.

Nové Cesty domů II. – 216 díl je tady už pro vás připraven ke stažení a k přehrání. Tak neváhejte a oblíbený seriál televize Prima si rozhodně pusťte.