Cesty domů 220. díl ke stažení

Seriál Cesty domů II. – 220. díl z pondělí 4. listopadu ke stažení. Na této webové stránce si můžete zdarma stáhnout toto pokračování oblíbeného seriálu televize Prima Family. Dnešní díl přinese opět velká dramata, která by snad ani život sám nevymyslel.

A co se v něm tedy bude dít? Dalibor je naplno zažraný do vyšetřování Ivaniny smrti. Odmítá si připustit, že by to byla vina právě jenom Veroniky. Dokonce se kvůli tomu pohádá v práci i s Mílou.
V tom okamžiku přijde Hynek, který má některé nové zjištění. Především jde o to, že Oskar zfušoval pitvu a tak není možné prokázat, zda Ivana zemřela skutečně na ránu do hlavy. To Dalibora vede k myšlence, že je potřeba znovu a pečlivěji prolézt Ivanin dům. A přitom skutečně najde obvazy od krve.

Ve stejný moment se Dan přiznává Valerii, že když přišel za Ivanou, tak po ráně vázou do hlavy ještě žila. Všechno je tak zase jinak.

Nový 220. díl Cest domů je tady pro vás připraven ke stažení naprosto pohodlně a zdarma. Tento díl se jmenuje „Zavolám záchranku”. Příjemnou zábavu při jeho sledování!