Cesty domů 221. díl ke stažení

Stáhněte si zdarma aktuální 221. díl seriálu Cesty domů II. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí toto pokračování oblíbeného seriálu z produkce televize Prima Family, které se jmenuje „Vezmi mě za ruku“ a mělo premiéru ve středu 6. listopadu 2013.

A o čemže vlastně bude tento díl oblíbeného rodinného seriálu?

Hynek jde utěšit Veroniku, která je konečně doma z vazby. Má pro ni krásnou kytku, díky které i srdce Veroniky trochu pookřeje. Dokonce mu řekne, že by se k němu ráda vrátila.

Alena je pořád v nemocnici a její zdravotní stav není moc dobrý. Jaryna to hodně trápí a využívá každé i nezákonné příležitosti jak se k ní dostat. Teď za ní dokonce vleze oknem. Kružík už volá policii, naštěstí je tu Valerie, která dá všechno do pořádku. Informace o Aleniném zdravotním stavu mu nakonec přeci jenom řekne Pech.

Simonu navštíví Jarmila a chce od ní pomoci kvůli žalobě, která je na ně podána. Simona se nakonec přes všechno rozhodne pomoci. Oskar musí doslova utíkat před Marianou, která by ho jinak nepustila ani z domu.

Hynek přivede své děti a společně s Valerií stráví opravdu hezký večer. Dokonce se Hynek rozhodne, že všichni přespí u Valerie, jenže v tu chvíli se ve dveřích objeví Veronika, která se cítí samozřejmě hodně uražená.

To všechno a mnohem více uvidíte v novém 221. dílu seriálu Cesty domů ze středy 6. Listopadu 2013, který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke stažení přímo na této stránce. Přejeme vám příjemnou zábavu s novými Cestami domů!