Cesty domů 222. díl ke stažení

Cesty domů 222. díl jsou tady pro vás připraveny zdarma ke stažení. Neváhejte ani chvilku a tuto další epizodu oblíbeného seriálu televize Prima Family si pusťte. Dnešní díl se v premiéře vysílal v pondělí 11. listopadu 2013. U nás jsme ho ale pro vás připravili ke stažení ve skvělé kvalitě, takže si ho budete moc přehrávat kdykoliv jenom budete chtít.

To zní jako velmi férová nabídka nemyslíte. Dnešní díl navíc přinese další velmi dramatické a zajímavé příběhy. Třeba Veronice se hroutí svět. V práci už jí nepotřebují, tak jí vyhodili. Hynek jí řekne, že už o ní nemá zájem. A nakonec i její syn Michal chce odejít z domu studovat do Prahy. Veronika neví co dělat, nakonec jde za Michalem na bazén, kde mu řekne, že jeho rozhodnutí odejít schvaluje. Když pak Michal odejde, tak se rozhodne utopit, protože už nemá pro co žít.

Alenu čeká operace a Jaryn je rozhodnutý při ní stát. Alena ale pověří o rozhodováním a ní Pecha. Ten pak posléze musí rozhodnout, že Alena podstoupí ještě jednu těžší operaci a už nebude moci být matkou. Jaryn to nese těžce, ale brzy mu dojde, že to bylo jediné možné rozhodnutí a že bude dál stát při Aleně.

Oskar opět zklame sebe i všechny lidi okolo. Jednoduše podlehne démonu alkoholu. Dokonce se tak opije, že není schopný nastoupit v nemocnici. Všichni okolo ho litují, obzvláště Mariana, přesto nad ní ještě nelámou hůl a jsou ochotni mu pomoci.

Nový 222. díl seriálu Cesty domů II z 11. listopadu je tady připraven ke stažení pohodlně a zdarma. Využijte následující odkazy a stáhněte si z pohodlí domova váš oblíbený seriál. Určitě se budete velmi dobře bavit!