Četnické humoresky 23. října 2013 ke stažení

Další pokračování oblíbeného seriálu Četnické humoresky vysílané ve středu 23. října 2013 jsme si pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Jedná se o 25. díl Četnických humoresek, který se jmenuje „Loupežník”.

Na velitele Brněnské pátračky Arazíma čeká zajímavé dobrodružství. Dostal rozkaz od vrchního velitelství, aby se přesunul do obce Chust na Podkarpatské Rusi, aby tady pomohl s vyšetřování vraždy místního četníka. Podle všeho za ní stojí nebezpečný bandita Gavril Gorba.

Arazímovi se sice nechce odjet, ale musí. Požehnání mu dá i jeho novomanželka těhotná Ludmila. Na Podkarpatské Rusi však Arazíma čekají mnohé překvapení, včetně setkání se starým dobrým kamarádem.
Doma to ale ostatní četníci také nemají vůbec jednoduché. V Ponětovicích se najde mladá holka, kterou někdo utopil v potoce. Vyšetřování se ujme Čeněk Němec.

Nový 25. díl Četnických humoresek je tady pro vás připraven naprosto pohodlně a zdarma ke stažení. Pak si ho díky tomu budete moci přehrát kdykoliv bude jenom potřeba. Přejeme vám příjemnou zábavu.