Četnické humoresky 26. díl (Slavnost) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí další 26. díl oblíbeného seriálu Četnické humoresky. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma k přehrání přes internet další pokračování Četnických humoresek, které nese název „Slavnost“. Jedná s eo poslední díl z druhé série seriálu natočené v roce 2000. Naposledy tuto epizodu vysílala Česká televize ve středu 30. října 2013.

A co na vás čeká v dnešním příběhu?

Dnešní díl bude uzavřením určité etapy života našich hrdinů. Jarý s Klaudií ve Francii moc dlouho nepobyli. Na štábu československé zpravodajské služby totiž Bedřich dostal dovolenou. Klaudie z toho má velkou radost, protože se těší, jak bude moci být u narození svého sourozence. Jarý ale tuší, že v tom bude nějaký problém, protože jinak by ho tak spěšně domů neposílali.

Hned co dorazí do Brna, tak se na Klaudii pověsí dva velmi podezřelí muži. Klaudie ale ví, kolik má její manžel i otec starostí, tak se svou obavou ze sledování raději nikomu nesvěří

Karel Arazím mezitím lítá z jednoho místa na druhé. Ludmilu přijmou v porodnici a vypadá to, že by měla každou chvíli rodit. Navíc ani zločin si nebere dovolenou. Jakoby se ze světa vypařil známý kasař Kulík. Ten se přitom dušoval, že už bude vést život řádného občana. Je ale otázka, proč vlastně zmizel. Chystá se snad na další práci, a nebo ho snad někdo odstranil?

Nový 26. díl Četnických humoresek – Slavnost vysílaný ve středu 30. října 2013 jsme si pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí.