Četnické humoresky 28. díl (Rýhonosec Řepný) ke stažení

Ke stažení 28. díl seriálu Četnické humoresky vysílaný naposledy ve středu 6. 11. 2013. Dnešní epizoda se jmenuje Rýhonosec Řepný. Tento díl si můžete stáhnout zdarma a ve skvělé kvalitě přímo z těchto stránek.

A jaké kriminální příběhy budou dnes naši oblíbení četníci řešit?

Opět budou hned dva a oba dva velmi zajímavé. Hrdinou prvního bude strážmistr Zahálka, který dostal zvláštní úkol v Kružberku. Tedy daleko od svých kamarádů z pátračky, kteří mu opravdu chybí. Vyšetřit se zde musí případ mrtvého pašeráka. Ten měl zemřít při pádu ze schodů, jenže tady spousta věcí nehraje.

Zahálka nakonec odhalí pašerácké doupě se spoustou padělaných bankovek. Jenže zabavení tak cenné kořisti samozřejmě nezůstane bez odezvy. Pašeráci ho v lese postřelí a shodí do strže. Zahálka je vážně zraněný, ale přežije.

Druhý případ pak budou řešit přímo četníci v Brně. Je to příběh hodně podivné vraždy. Na místě činu nejsou žádné důkazy, až na jediný a to skleněné oko. Je jasné, že tato vysoce speciální protéza bude někomu hodně chybět.

Nový 28. díl Četnických humoresek z 6. Listopadu 2013 je tady pro vás připraven naprosto pohodlně a zdarma ke stažení. Tak neváhejte a stáhněte si ho do svého počítače, abyste se na něj mohli později dívat kdykoliv jenom budete chtít.