Četnické humoresky – Pamlsek 11. 11. 2013 ke stažení

Stáhněte si zdarma 29. díl seriálu Četnické humoresky vysílaný na ČT 1 v pondělí 11. listopadu 2013. Tato epizoda patří do třetí série Humoresek. Vy si ale video s tímto dílem můžete stáhnout ve skvělé kvalitě a to navíc naprosto pohodlně a zdarma.

A o čem vlastně bude obsah tohoto dílu? V první řadě se četníci budou věnovat případu hraběte Koutníka z Hnízdova. Ten se právě chystá uspořádat velkou událost a to své zásnuby. Jenže to vypadá, že někdo chce nebohého hraběte sprovodit ze světa. Hrabě si je toho vědom a proto povolá četníky na svou ochranu.

Případu se ujme elita brněnského sboru, Arazím si na pomoc povolá Jarého se Zahálkou. A jak se brzy ukáže tak na tom něco je a někdo se skutečně snaží nebohého hraběte zprovodit ze světa. Četníci objeví například otrávený pamlsek. Ale na řadu přijde i střelba.

Do toho všeho je navíc nutné vyšetřit i případ z městského parku, kde je nalezena mrtvá mladá dívka.

Jak toto dopadne? To už uvidíte v novém 29. dílu Četnických humoresek „Pamlsek”, který si můžete stáhnout zdarma z těchto stránek. Video pro vás máme ke stažení samozřejmě pohodlně a zdarma.