Doktoři z Počátků 27. díl ke stažení

Seriál tv Nova Doktoři z Počátků je tu s dalším tentokrát už 27. dílem, který vám přinášíme ke stažení na této stránce. Neváhejte a stáhněte si tuto epizodu, kterou si pak budete moci přehrávat naprosto pohodlně a zdarma kdykoliv jenom budete chtít. To zní jako celkem férové nabídka nemyslíte?

Dnešní epizoda se v premiéře vysílala v neděli 3. 11. 2013 a nese název „Plány zlé a ještě horší”. A na co se v ní můžete těšit? Bude toho opravdu docela dost.

Tak třeba Panenka bude mít problémy s Rudou, který se mu bude chtít pomstít. Přitom by ale raději ale řešil mnohem příjemnější věci. Třeba společné bydlení s Josefkou.

Ondrovi dochází, že si s Kamilou nevybral zrovna moc dobře. Její záchvaty jsou opravdu nevypočitatelné a zákeřné. Lituje toho, že nedal přednost Markétě. Rozhodne se proto, že se z ní alespoň navštíví. Jenže se dozví, že odjela z Počátků a Panenka mu nechce dát její adresu.

Iva vydělala spoustu peněz. Blanche jí domlouvá ať myslí na sebe a nějak se zabezpečí do budoucna. Jenže Iva jí neposlechne a peníze raději půjčí Mackovi, který je před bankrotem a navíc se zdá, že ani své podnikání nemá zrovna moc pevně v rukou.

Aktuální 27. díl Doktorů z Počátků z neděle 3. listopadu 2013 jsme pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma. Tak neváhejte a tuto epizodu si rozhodně pusťte.