Film Gravitace (2013) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí film Gravitace. Přehrajte si zdarma americký sci-fi thriller, který měl svojí premiéru v roce 2013. Film má skvělé recenze. Režisérem snímku je Alfonso Cuarón a hlavní herecké role obsadili Sandra Bullock a George Clooney. Uričitě jste už napjatí o čem vlastně snímek je a my vám to hned prozradíme.

Snímek vypráví příběh dvou astronautů. Prvním je doktorka a inženýrka Ryan Stone. Je to velmi pracovitá a cílevědomá žena. Práci na vesmírném projektu si opravdu vybojovala a věnovala mu obrovské úsilí.

Druhým hrdinou je Matt Kowalsky. To je veterán vesmírných letů, který už má za sebou obrovskou spoustu misí a tato má být jeho posledním před důchodem.

Tento pár astronautů má před sebou výstup do kosmu a zdánlivě obyčejné opravy. Jenže během výstupu dojde ke katastrofě, která zničí loď. Ryan a Matt jsou ve vesmíru sami, s trochou vzduchu a pramalou šancí na záchranu. Pohltí je nakonec temný vesmír nebo se je podaří zachránit.

Film Gravitace jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo na této stránce, tak neváhejte ani chvilku stáhněte si ho zdarma. Pak si ho budete moci přehrát kdykoliv jenom budete chtít.