Film Líbáš jako ďábel online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí česká komedie Líbáš jako ďábel. Na této stránce si můžete pustit video s filmem Marie Poledňákové natočeném v roce 2012. Hlavní role si v tomto snímku zahráli skvělý čeští herci Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Nela Boudová a další. Je to partnerské drama, které se tak trochu vymklo všem jeho aktérům z rukou.

Hlavním hrdinou příběhu je doktor František, který pracuje u záchranky. Po letech manželství z jeho vztahu vyprchalo úplně vše a tak se rozhodne odstěhovat od své manželky Bohunky. Když je navíc na obzoru nová láska v podobě atraktivní Heleny, tak by byl blázen, aby to neudělal.

I Helena však má své partnerské trable, které si přináší z několik let trvajícího manželství se spisovatelem Karlem. I ona však od tohoto vztahu nikdy nedostala to, co očekávala, protože Karel byl vyhlášeným záletníkem.

František i Helena tedy teď kolem padesátky čekají už konečně tu klidnou, upřímnou a opravdovou lásku. Jenže jejich bývalý partneři si uvědomí, jak moc jim vlastně chybí a rozhodnou se jim jejich novou idylku narušit. Jenže když spolu odletí na dovolenou a přijdou o kufry, tak se paradoxně nemají na koho jiného obrátit.

Film Líbáš jako ďábel z roku 2012 jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tuto povedenou českou komedii si rozhodně pusťte.