Film Plán útěku (2013) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí očekávaný akční film Plán útěku. Přímo zde si můžete pustit přes internet první film, ve kterém se v rovnocenných rolích potkávají dvě hvězdy stříbrného plátna a to Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger. Plán útěku je akční thriller, který nás zavede do prostředí věznice, ze které se naši hrdinové budou chtít za každou cenu dostat.

Film vypráví příběh Raye Breslina (Sylvester Stallone), který se živí jako expert na útěky z věznic. Utíká z věznic a tak pomáhá k jejich většímu zabezpečení. Jenže teď se dostane do vězení, které jeho fanatický ředitel nechal postavit přímo podle jeho doporučení. Dokáže Ray z této své dokonalé pevnosti útéci?

K úteku mu může pomoci jenom jediná osoba a to vězeňský boss – Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger), který sedí za kybernetické zločiny. Ti dva se dávají dohromady, protože oba touží po svobodě a zároveň jako jediní mají to, co by jim mohla k útěku pomoci (znalosti a moc).

Jenže zabezpečení věznice včetně armády dozorců je opravdu přísné. Podaří se jim proto naplnit tento odvážný plán útěku z vězení? To už se dozvíte v americké filmu Plán útěku (2013), který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.