Film Příběh kmotra (2013) ke stažení

Stáhněte si zdarma přes internet nový český film Příběh Kmotra (2013). Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně ke stažení opravdu hodně zajímavý dramatický film. Českých gangsterek inspirovaných skutečnou událostí opravdu moc není a v tom je tento film režiséra Petra Nikolaeva opravdu hodně zajímavou výjimkou.

Film vznikl podle knihy a bestselleru Jaroslava Kmenty „Kmotr Mrázek“. Film vypráví neuvěřitelný a přitom skutečný příběh bosse českého podsvětí Františka Mrázka. Ten se z celkem obyčejného veksláka z tuzexovými bony a digitálními hodinkami vypracoval až na jednoho z bossů podsvětí s vlivnými kontakty u policie, byznysu ale i politiky.

Film vypráví příběh nejenom Mrázka ale i kapitána Cajthamla, který jeho dopadení věnoval svůj život. Sám přišel o rodinu a zázemí, zatímco sledoval, jak si Mrázek žije na vysoké noze a pečlivě se stará o svou rodinu. Moc Mrázka navíc pořád sílí a to jednoho dne až do té míry, že dokonce zařídí, aby byl Cajthaml vyhozen u policie.

Jenže to Mrázek netuší, že tím si sám pod sebou podřezává větev.

Nový český akční film podle skutečné události Příběh Kmotra je tady pro vás připraven pohodlně a zdarma ke stažení. Neváhejte a stáhněte si tento zajímavý snímek, abyste se na něj mohli podívat kdykoliv jenom budete chtít.