Fotbal FC Viktoria Plzeň vs. FC Bayern Mnichov 5. 11. 2013 online ke shlédnutí

Pusťte si živě přes internet fotbalové utkání roku mezi FC Viktoria Plzeň vs. FC Bayern Mnichov. Bude to pro nás určitě jeden z nejzajímavějších zápasů Ligy mistrů, do které se zas tak často český klub jen tak neprobojuje. Zápas se odehrát v úterý 5. listopadu 2013 a byl vysílán živě na televizní stanici Prima Cool. U nás si ho ale můžete pustit pohodlně a jednoduše přes internet.

Pro Plzeň a český fotbal je to opravdu obrovský svátek. Německý velkoklub Bayern Mnichov totiž přijede přímo do Plzně a svůj zápas sehraje na stadionu ve Štruncových sadech.

Jediné co nás může mrzet, že ani domácí prostředí Plzeň pravděpodobně moc nezachrání. V prvním utkání před dvěma týdny totiž dostala Plzeň doslova výprask 5:0. Skvělý Bayern měl hru tak pod kontrolou, že dokonce ani nedovolil vystřelit Plzni na branku.

Fotbalisté Plzně si ale snad spravili sebevědomí na podobné drtivé výhře 6:1 v zápase nad Jabloncem. Tak snad teď ukáží, že opravdu umí hrát fotbal na evropské úrovni, což jistě umí!

Fotbalový zápas mez FC Viktoria Plzeň vs. FC Bayern Mnichov jsme si pro vás připravili ke shlédnutí online přímo na této stránce. Tak neváhejte a určitě si ho přehrajte živě!