Gympl s (r)učením omezeným 83. ke stažení

Stáhněte si nový 83. díl Gymplu s (r)učením omezeným vysílaný v pondělí 28. 10. 2013. Tuto epizodu si u nás stáhnete jednoduše a zdarma a pak se na ní můžete dívat kdykoliv jenom budete chtít. Dnešní díl se jmenuje „Viróza”. A co na nás čeká v dnešním pokračování oblíbeného seriálu televize Nova?

Do školy přijde nová kuchařka a vyvolá celkem povyk. Všichni si jí prohlíží a zkoumají ji ještě dřív, než se vrhne do práce. Má to totiž háček, nová kuchařka je Romka. A netrvá to moc dlouho a je neprávem obviněna z krádeže.

Jeden z žáků Kája Šmíd má problémy se šikanou. Kvůli své malé výšce je předmětem posměchu. Jenže se rozhodne i přesto se svým tyranem Albertem bojovat.

Milada rozhodně nemá na růžích ustláno. Už to sice vypadalo, že bude mít od Václava klid a ten se jakžtak dal také dohromady, teď bude ale všechno jinak. Václav s novou partnerkou Věrkou přišli o byt a nemají se kam jinám nastěhovat, než právě k Miladě.

Nový Gymplu s (r)učením omezeným 83. díl vysílaný v pondělí 28. října 2013 si můžete pustit naprosto pohodlně a jednoduše přes internet na této stránce. Moc dlouho se nerozmýšlejte a tento nový díl si skutečně hned pusťte. Přejeme vám příjemnou zábavu při jeho sledování.