Gympl s (r)učením omezeným 85. díl ke stažení

Ke stažení nový Gympl s (r)učením omezeným 85. díl. Přímo zde na této stránce si můžete přehrát další pokračování Gymplu televize Nova, které se v poprvé v televizi vysílalo v pondělí 4. 11. 2013. Dnešní epizoda nese jednouchý název „Dlouhá noc”.

A o čem to bude? Dlouho připravovaný koncert Heleny Vondráčkové se sborem Králováckého gymnázia je v ohrožení. Kulich si totiž spletl datum vystoupení a Helenu tak do školy pozvat o týden dříve. Jenže to je velký problém, protože na vystoupení samozřejmě není vůbec nic připravené. Jak tendle průšvih dopadne?

Ale to samozřejmě není zdaleka všechno. V této epizodě se bude řešit i spoustu vztahových problémů. Terka hledá nového přítele a její přátele jí v tom opravdu fandí. Nová učitelka Šárka by zase ráda získala chemikáře Ctirada. Jenže k tomu jí nefandí vůbec nikdo, především Milada.

Nový 85. díl Gymplu s (r)učením omezeným z 4. listopadu 2013 online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet aktuální epizodu Gymplu! K tomu stačí si stáhnout video s touto epizodou přímo z tohoto webu.