Gympl s (r)učením omezeným 87. díl ke stažení

Ke stažení video s novým 87. dílem seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Oblíbený komediální seriál ze života Gympl od televize Nova se dočkal už osmedesáté sedmé epizody. Tento díl se v televizi vysílal v pondělí 11. listopadu 2013 a my ho pro vás máme jednoduše a zdarma ke stažení ve vysoké kvalitě

A o čem bude? Opět se vrátíme k trablům Terky s láskou. Chtěla získat Danyho, ale zatímco on jí jenom utěšoval, tak začal chodit s Renatou. Terka to teď zjistí a tuto zradu nese opravdu docela těžko. Vůbec neví, jak se má s tímto vyrovnat.

Albert vymyslí další ze svých pověstných kousků. Tentokrát se chce vloupat do jídelny. Je to jednoduché, stačí k tomu vyřadit jenom školní kamerový systém. A do všeho samozřejmě zase namočí i Káju. Jen aby z toho neměla zase průšvih nová kuchařka Zuzana, protože pokud něco zmizí, tak to bude hned automaticky na ní.

Kulich konečně vymyslel, co by mohl dělat, aby vydělal nějaké další peníze. Práce hodinového manžela je pro něj doslova ideální. Jenže to by tu nesměl být Marcel, který mu dohodí trošku jinou zakázku.

Nový 87. díl Gymplu s (r)učením omezeným je tady zdarma ke stažení. Použijte následující odkazy a stáhněte si váš oblíbený seriál naprosto pohodlně a zdarma. Určitě se budete velmi dobře bavit!