Jáchyme, hoď ho do stroje! online ke shlédnutí

Přehrajte si online přes internet legendární českou komedii Jáchyme, hoď ho do stroje! z roku 1974. Snímek natočil režisér Oldřich Lipský společně se skvělým Luďkem Sobotou v hlavní roli. Film vypráví příběh notorického smolaře Františka Koudelky z Chvojkovic, kterému ale změní život počítačem vytvořený horoskop.

Film vypráví příběh Franty Koudelky, který je opravdu smolařem nejvyššího kalibru. Všude kde se objeví působí spoustu omylů a přešlapů. Proto není zrovna mezi kolegy oblíben a když ho jen vidí, tak se všichni bojí, do jaké patálie se zase připlete. Možná právě proto se rozhodne skončit v místní Chvojkvické JZD a nechat se zaměstnat v pražském autoservisu.

Tady na něj čeká svérázný Karlík, který se ho snaží ochránit před tím, aby neskončil na psychiatrické klinice docenta Chocholouška, jako mnozí jiný zaměstnanci autoservisu.

To co ale Frantovi změní život je vědecky vytvořený kondiciogram, horoskop, který mu přesně říká jeho šťastné a kritické dny. Vybavený touto vymožeností chce Franta získat krásnou Blanku z prodejny lahůdek.

Film Jáchyme, hoď ho do stroje (1974) jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo na této stránce. Snímek jsme pro vás připravili online ke shlédnutí ve skvělé kvalitě. Tak neváhejte ani chvilku a tento film si rozhodně pusťte. Určitě se budete velmi dobře bavit.