Kovbojové a vetřelci (2011) online ke shlédnutí

Přehrajte si online přes internet akční film Kovbojové a vetřelci. Jedná se o akční sci-fi film natočený v roce 2011 režisérem Jonem Favreuem. V hlavním rolích uvidíme Daniela Craiga a Harrisona Forda. Píše se rok 1973 a film nám poví příběh pistolníka Jaka, který se shodou náhod ocitl uprostřed pouště a na nic si nepamatuje.

Vypraví se proto do nejbližšího městečka, kterému šéfuje velmi tvrdě plukovník Dolarhyd. Místní žijí ve strachu. Zákon tu nic neznamená a slovo plukovníka má ještě větší váhu. Navíc tu opravdu nikdo nemá rád cizince.

Jenže to není zdaleka to nejhorší, co na todle zapadlé městečko Absolution kdesi na středozápadě čeká. Na město totiž zautočí mimozemšťané, kteří loví lidi jako by to byla jenom pouhá zábava. Doslova se vyžívají v různých kreativních způsobech lovu a místní mizí jeden po druhém.

Jenže Jake není jen tak obyčejný pistolník. Dovede používat hlavu a díky svému charizmatu sjednotí místní, aby čelili této strašné hrozbě společně. A kdo ví, možná se mu to za pomoci plukovníka, tajemné krásky Elly a dokonce i Apačů podaří. V tédle bitvě půjde opravdu o hodně, možná i osud samotného lidstva.

Film Kovbojové a vetřelci z roku 2011 jsem pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte ani chvilku a tuto akční pecku si rozhodně pusťte.