Ordinace v růžové zahradě 443. díl ke stažení zdarma

Ke stažení aktuální 443. díl Ordinace v růžové zahradě vysílaný 22.10. 2013. Dnešní díl vás opravdu zaujme v Kamenici a její nemocnici se toho bude dít opravdu hodně. Epizoda se jmenuje „Černá komedie” na této stránce si jí můžete přehrát online a nebo si seriál stáhněte a podívejte se na něj kdykoliv jenom budete chtít.

A co se bude dít v této epizodě? David je pořádně naštvaný na Riša, kterého načapá ve svém bývalém domě. Své bývalé manželce Zdeně už ale nemůže mluvit do života a toho s kým se stýká. Nejvíc Davida štve, že už u ní asi nemá vůbec šanci. Vztahové dilema řeší i Jáchym Kalina, který našel zalíbení v snoubence jednoho svého pacienta v kómatu.

Babeta se rozhodla dát v nemocnici výpověď. Chce tak pomoci Kateřině, na kterou si zasedla vrchní sestra Zuzana Pantoflíčková. Nemocnice si totiž nemůže dovolit přijít hned o dvě sestry najednou.

Bystré oči tetičky Jarmily spozorují Pantoflíčka s hospodyní Kulatou. Tetička si hned začne myslel, že Pantoflíček zahýbá. Valšík se jí to snaží vysvětlit, jenže použije ne zrovna obratnou lež.

Novou Ordinaci 443. díl z úterý 22.10. 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online.