PanMáma 11. díl – ke stažení

Ke stažení nový 11. díl sitcomu PanMáma vysílaný v pondělí 4. listopad 2013 ve večerních hodinách. Ano je to tak! Přímo zde na této stránce pro vás máme aktuální díl seriálu PanMáma, který nese hrdý název „Psí kusy”.

Na televizi Nova se tento díl nové české situační komedie s Milanem Šteindlerem vysílal v pondělí 4. 11. 2013. Jinak se nejedná o původní českou show, ale o pořad inspirovaný irskou předlohou.

Maruš Beranová se začíná cítit poměrně nesvá. Rodina se k ní začíná chovat poměrně divně. Jakoby si jí předchází a naznačují ji, že už by si měla odpočinout. Maruš je z toho poměrně zaskočená, protože péče o její čtyři potomky je pro ně vším. A to přesto, že jsou to dospělí lidé. Maruš má být navíc brzy i babičkou, což už si ostatně trénovala v minulém díle a nedopadlo to moc dobře.

Takže teď se rodina snaží Jaruš Beranové naznačit, že by se mohla přesunout do domova důchodců. Ale Maruš je silná osobnost a odmítá se jen tak vzdát, protože se rozhodně ještě necítí, že patří do starého železa.

Nový 11. díl PanMáma je tady připraven pohodlně ke stažení zdarma. Můžete si ho stáhnout do vašeho počítače a pak přehrát kdykoliv jenom budete chtít.