Přehrát online Doktoři z Počátků 28. díl

Přehrajte si přes internet nový 28. díl seriálu Doktoři z Počátků. Přímo na této stránce si můžete pustit díl, který se jmenuje „Vesnice prolhaných” a vysílal se v neděli 10. listopadu 2013. A o co se bude v tomto díle dít.

Ondrovi už konečně došlo jakou udělal v životě chybu. Teď by rád ukončil svůj vztah s Kamilou a vrátil se k Markétě. Jenže Kamila ho nechce pustit a má proto dost pádné argumenty. Stejně tak Jana jakoby se proti Ondrovi spikla a nechce ho k ní vůbec pustit.

Ota se vydává do města. Má zde složit atestační zkoušky. Míša by bývala ráda jela s ním, jenže se jí najednou udělá špatně a tak musí zůstat v Počátcích. Což je pro ní obzvláště nepříjemné hlavně proto, že s Vandou pořád nemluví.

Ruda se čím dál víc baví s Jarouškem. Dokonce mu začne namlouvat jak ho Panenka s Josefkou nemají rádi.

Vesnice se dozvěděla že žádná státní zakázka nebude. Macek s Lexou mají obrovský problém, protože po nich najednou všichni chtějí dost velké peníze.

To ale není zdaleka všechno. Víc vám zde ale rozhodně nebudeme prozrazovat. Na to si musíte sami nový 28. díl Doktorů z Počátků z 11. 10. 2013 přehrát online. Třeba právě na této stránce.