Přehrát online Gympl s (r)učením omezeným 82. díl

Přehrajte si online 82. díl Gymplu s (r)učením omezeným. Oblíbený seriál televize Nova jsme pro vás připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Jenom vy si tak budete moci vychutnat tento skvělý seriál z produkce televize Nova zdarma přes internet.

Jedná se o díl „Poslední výstřel”, který se v premiéře vysílal ve středu 23. října 2013. A co se v něm bude dít? No opravdu toho nebude málo. Paní Chmelíková má narozeniny. Vzhledem k tomu, že se jedná o dámu a navíc v letech nebudete prozrazovat její věk. Každopádně jí Adam s Denisou chystají velkou oslavu.

Renata se po rozchodu s Lukášem vyloženě trápí a neví kam dál. Teď se jí navíc líbí kluk její kamarádky Terky. Hodí kvůli němu jejich přátelství přes palubu?

Soužití Václav s Věrkou se mění drama. Ačkoliv jsou spolu jenom chvilku, tak se jim už podařilo přijít o bydlení. Oba dva teď nemají kam jít, Václava tak napadá, že by se mohli nastěhovat k Miladě.
Aktuální 82. díl Gymplu s (r)učením omezeným si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a oblíbený seriál si rozhodně přehrajte. Určitě se budete velmi dobře bavit.