Přehrát online Výměna manželek VI. (1. 11. 2013) zdarma

Přehrajte si pohodlně a zdarma nový díl Výměny manželek z šesté série vysílané premiérově na podzim 2013. Televize Nova si pro nás připravila další epizody své velmi pikantní a zajímavé reality show, která rozhodně stojí za shlédnutí. Dnes jsme si tady pro vás přichystali Výměnu manželek VI. vysílanou v pátek 1. listopadu 2013.

Jedná se o opravdu poučný a zajímavý díl. V tomto díle se opět střetne město a vesnice. Aktivní přístup k životu. Pasivita a věčná nuda.

Své role si totiž vymění Kristýna, která žije v malém domku na vesnice. Je to velmi tichá a klidná žena, která si toho nechá opravdu hodně líbit. A její manžel také zrovna moc průbojnosti nepobral. Takže v této domácnosti panuje letargie a člověk by řekl, že tam kam postaví její členy by je našel klidně i za měsíc.

To Petra si žije úplně jiný život. Ve velkém městě se pořád něco děje Petra těchto možností velmi ráda využívá. Program má opravdu nabitý od rána do večera, její život je ale aspoň něčím naplněný.
A tyto dvě ženy s naprosto odlišenou životní filosofií se teď budou muset navzájem vžít na 10 dní do role té druhé.

Jak to dopadne? To už můžete posoudit sami v další pokračování Výměny manželek VI. z 1. listopadu 2013. Přejeme vám příjemnou zábavu při jejím sledování.