Přehrát online VýVolení Duel z 1. listopadu 2013

Přehrajte si zdarma přes internet už devátý duel VyVolených 2013. Přímo zde pro vás máme záznam s videem z tohoto hodně zajímavého duelu, kde se spolu střetli Lucka a Jafar. Tento duel se vysílal v pátek 1. listopadu 2013 a u nás si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma.

Dnešní duel VyVolených bude určitě hodně zajímavý, protože se v něm střetnou dva naprosto odlišené světy. Ten první patří mladičké dračici Lucce (26 let), která dostala nejvíc palců v zúčtování. Ten druhý svět pak patří obrovi Jafarovi (40 let), který se kvůli tomu že ztratil imunitu podívá do duelu už podruhé za sebou.

Ostatně předešlí duel je důvodem, proč si ho ostatně prý vybrala do duelu i Lucka. Jafar totiž minule vyřadil prsatici Nikolu, kterou labilní Lucka považuje za svojí největší kamarádku ve vile. Takže proto doufá, že se tímto snědému obrovi pomstí. Zároveň tvrdí, že jí už od začátku nesedl.

No uvidíme kdo vyhraje. Myslím, že šance jsou celkem vyrovnané.

Nový Duel VyVolených 2013 vysílaný na Primě 1. listopadu 2013 si tedy může u nás přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet.