Přehrát online VyVolení – Zúčtování 5. 11. 2013

Přehrajte si nové Zúčotvání VyVolených 2013. Dnes tady máme už v pořadí desáté vyřizování účtů mezi obyvateli hvězdné vily. Toto zúčtování se odehrálo v úterý 5. listopadu 2013 ve večerních hodinách. Pokud ho chcete vidět tak u nás si můžete pustit video se záznamem naprosto pohodlně a kdykoliv jenom budete chtít.

A co na nás vlastně čeká? Situace ve vile je opět dost nejasná. V pátečním duelu vypadl nováček Jafar, který to ale s Luckou měl opravdu hodně těsné. Ve vile jsou také ještě tři nováčci, kteří jsou snažším terčem. Hlavně poslední příchozí Regina, kterou znáte už z první řady VyVolených. To je velmi svérázná a možná i konfliktní osobnost.

Jinak z tvrdého jádra VyVolených jsou ohrožení snad všichni kromě Vladka, se kterým si to někdo rozdá pravděpodobně až ve finále.

Každopádně předjímat výsledek Zúčtování z 5. listopadu 2013 nemá smysl. To prostě musíte vidět! A třeba i právě díky nám, proto jsme pro vás toto Zúčtování VyVolených připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Přejeme vám příjemnou zábavu.