Archiv pro rubriku: Film

Film Líbáš jako ďábel online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí česká komedie Líbáš jako ďábel. Na této stránce si můžete pustit video s filmem Marie Poledňákové natočeném v roce 2012. Hlavní role si v tomto snímku zahráli skvělý čeští herci Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Nela Boudová a další. Je to partnerské drama, které se tak trochu vymklo všem jeho aktérům z rukou.

Hlavním hrdinou příběhu je doktor František, který pracuje u záchranky. Po letech manželství z jeho vztahu vyprchalo úplně vše a tak se rozhodne odstěhovat od své manželky Bohunky. Když je navíc na obzoru nová láska v podobě atraktivní Heleny, tak by byl blázen, aby to neudělal.

I Helena však má své partnerské trable, které si přináší z několik let trvajícího manželství se spisovatelem Karlem. I ona však od tohoto vztahu nikdy nedostala to, co očekávala, protože Karel byl vyhlášeným záletníkem.

František i Helena tedy teď kolem padesátky čekají už konečně tu klidnou, upřímnou a opravdovou lásku. Jenže jejich bývalý partneři si uvědomí, jak moc jim vlastně chybí a rozhodnou se jim jejich novou idylku narušit. Jenže když spolu odletí na dovolenou a přijdou o kufry, tak se paradoxně nemají na koho jiného obrátit.

Film Líbáš jako ďábel z roku 2012 jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tuto povedenou českou komedii si rozhodně pusťte.

Kovbojové a vetřelci (2011) online ke shlédnutí

Přehrajte si online přes internet akční film Kovbojové a vetřelci. Jedná se o akční sci-fi film natočený v roce 2011 režisérem Jonem Favreuem. V hlavním rolích uvidíme Daniela Craiga a Harrisona Forda. Píše se rok 1973 a film nám poví příběh pistolníka Jaka, který se shodou náhod ocitl uprostřed pouště a na nic si nepamatuje.

Vypraví se proto do nejbližšího městečka, kterému šéfuje velmi tvrdě plukovník Dolarhyd. Místní žijí ve strachu. Zákon tu nic neznamená a slovo plukovníka má ještě větší váhu. Navíc tu opravdu nikdo nemá rád cizince.

Jenže to není zdaleka to nejhorší, co na todle zapadlé městečko Absolution kdesi na středozápadě čeká. Na město totiž zautočí mimozemšťané, kteří loví lidi jako by to byla jenom pouhá zábava. Doslova se vyžívají v různých kreativních způsobech lovu a místní mizí jeden po druhém.

Jenže Jake není jen tak obyčejný pistolník. Dovede používat hlavu a díky svému charizmatu sjednotí místní, aby čelili této strašné hrozbě společně. A kdo ví, možná se mu to za pomoci plukovníka, tajemné krásky Elly a dokonce i Apačů podaří. V tédle bitvě půjde opravdu o hodně, možná i osud samotného lidstva.

Film Kovbojové a vetřelci z roku 2011 jsem pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte ani chvilku a tuto akční pecku si rozhodně pusťte.

Film Příběh kmotra (2013) ke stažení

Stáhněte si zdarma přes internet nový český film Příběh Kmotra (2013). Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně ke stažení opravdu hodně zajímavý dramatický film. Českých gangsterek inspirovaných skutečnou událostí opravdu moc není a v tom je tento film režiséra Petra Nikolaeva opravdu hodně zajímavou výjimkou.

Film vznikl podle knihy a bestselleru Jaroslava Kmenty „Kmotr Mrázek“. Film vypráví neuvěřitelný a přitom skutečný příběh bosse českého podsvětí Františka Mrázka. Ten se z celkem obyčejného veksláka z tuzexovými bony a digitálními hodinkami vypracoval až na jednoho z bossů podsvětí s vlivnými kontakty u policie, byznysu ale i politiky.

Film vypráví příběh nejenom Mrázka ale i kapitána Cajthamla, který jeho dopadení věnoval svůj život. Sám přišel o rodinu a zázemí, zatímco sledoval, jak si Mrázek žije na vysoké noze a pečlivě se stará o svou rodinu. Moc Mrázka navíc pořád sílí a to jednoho dne až do té míry, že dokonce zařídí, aby byl Cajthaml vyhozen u policie.

Jenže to Mrázek netuší, že tím si sám pod sebou podřezává větev.

Nový český akční film podle skutečné události Příběh Kmotra je tady pro vás připraven pohodlně a zdarma ke stažení. Neváhejte a stáhněte si tento zajímavý snímek, abyste se na něj mohli podívat kdykoliv jenom budete chtít.

Jáchyme, hoď ho do stroje! online ke shlédnutí

Přehrajte si online přes internet legendární českou komedii Jáchyme, hoď ho do stroje! z roku 1974. Snímek natočil režisér Oldřich Lipský společně se skvělým Luďkem Sobotou v hlavní roli. Film vypráví příběh notorického smolaře Františka Koudelky z Chvojkovic, kterému ale změní život počítačem vytvořený horoskop.

Film vypráví příběh Franty Koudelky, který je opravdu smolařem nejvyššího kalibru. Všude kde se objeví působí spoustu omylů a přešlapů. Proto není zrovna mezi kolegy oblíben a když ho jen vidí, tak se všichni bojí, do jaké patálie se zase připlete. Možná právě proto se rozhodne skončit v místní Chvojkvické JZD a nechat se zaměstnat v pražském autoservisu.

Tady na něj čeká svérázný Karlík, který se ho snaží ochránit před tím, aby neskončil na psychiatrické klinice docenta Chocholouška, jako mnozí jiný zaměstnanci autoservisu.

To co ale Frantovi změní život je vědecky vytvořený kondiciogram, horoskop, který mu přesně říká jeho šťastné a kritické dny. Vybavený touto vymožeností chce Franta získat krásnou Blanku z prodejny lahůdek.

Film Jáchyme, hoď ho do stroje (1974) jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo na této stránce. Snímek jsme pro vás připravili online ke shlédnutí ve skvělé kvalitě. Tak neváhejte ani chvilku a tento film si rozhodně pusťte. Určitě se budete velmi dobře bavit.

Film Plán útěku (2013) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí očekávaný akční film Plán útěku. Přímo zde si můžete pustit přes internet první film, ve kterém se v rovnocenných rolích potkávají dvě hvězdy stříbrného plátna a to Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger. Plán útěku je akční thriller, který nás zavede do prostředí věznice, ze které se naši hrdinové budou chtít za každou cenu dostat.

Film vypráví příběh Raye Breslina (Sylvester Stallone), který se živí jako expert na útěky z věznic. Utíká z věznic a tak pomáhá k jejich většímu zabezpečení. Jenže teď se dostane do vězení, které jeho fanatický ředitel nechal postavit přímo podle jeho doporučení. Dokáže Ray z této své dokonalé pevnosti útéci?

K úteku mu může pomoci jenom jediná osoba a to vězeňský boss – Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger), který sedí za kybernetické zločiny. Ti dva se dávají dohromady, protože oba touží po svobodě a zároveň jako jediní mají to, co by jim mohla k útěku pomoci (znalosti a moc).

Jenže zabezpečení věznice včetně armády dozorců je opravdu přísné. Podaří se jim proto naplnit tento odvážný plán útěku z vězení? To už se dozvíte v americké filmu Plán útěku (2013), který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.

Film Gravitace (2013) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí film Gravitace. Přehrajte si zdarma americký sci-fi thriller, který měl svojí premiéru v roce 2013. Film má skvělé recenze. Režisérem snímku je Alfonso Cuarón a hlavní herecké role obsadili Sandra Bullock a George Clooney. Uričitě jste už napjatí o čem vlastně snímek je a my vám to hned prozradíme.

Snímek vypráví příběh dvou astronautů. Prvním je doktorka a inženýrka Ryan Stone. Je to velmi pracovitá a cílevědomá žena. Práci na vesmírném projektu si opravdu vybojovala a věnovala mu obrovské úsilí.

Druhým hrdinou je Matt Kowalsky. To je veterán vesmírných letů, který už má za sebou obrovskou spoustu misí a tato má být jeho posledním před důchodem.

Tento pár astronautů má před sebou výstup do kosmu a zdánlivě obyčejné opravy. Jenže během výstupu dojde ke katastrofě, která zničí loď. Ryan a Matt jsou ve vesmíru sami, s trochou vzduchu a pramalou šancí na záchranu. Pohltí je nakonec temný vesmír nebo se je podaří zachránit.

Film Gravitace jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo na této stránce, tak neváhejte ani chvilku stáhněte si ho zdarma. Pak si ho budete moci přehrát kdykoliv jenom budete chtít.

Celý Kameňák 4 zdarma k přehrání

Zdarma k přehrání nový film Kameňák 4. Na této stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí pokračování oblíbeného Kameňáku. Čtyřka Kameňáku přichází přesně po deseti letech od prvního dílu. Je to navíc první díl, který nerežíroval Zdeněk Troška, ale Ján Novák.

Jinak se ale můžete těšit na většinu dobře známých postav. Opět uvidíme Pepíka (Václav Vydra), který se z šéfa policistů vyhoupl rovnou do starostovského křesla. Jeho manželka Vilma sice bude chybět, protože odjela za dcerou. Celé situace se ale bude snažit využít místní učitelka Vlastička (Dana Morávková), která se bude snažit Pepu svést.

Starostovou pravou rukou je Bohouš (Bohumil Klepl), který mu poradí, že je potřeba zřídit obecní policii, protože by mohla naplnit. Jenže je otázkou jestli pod vedením místního Ramba Franty Cloumala (Martin Dejdar) nenadělá spíše více škody.

To a mnohem více, ale uvidíte v novém Kameňáku 4, který si celý můžete přehrát zdarma online na této stránce. V českých kinech měl film premiéru 10.10. 2013.