Archiv pro rubriku: Reality show

VyVolení Duel 8. listopadu 2013 ke stažení

Ke stažení video s 11. duelem VyVolených 2013. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili ke stažení aktuální Duel, který se odehrál 8. listopadu 2013. Jedině u nás si můžete stáhnout video s tímto vyřazováním pohodlně do vašeho počítače a díky tomu si ho pak budete moci přehrávat kdykoliv jenom budete chtít.

Tento duel bude hodně zajímavý v tom, že se v něm utkají hned dvě blondýnky. Tou první bude Eva, která je ve vile od začátku soutěže a tou druhou Regina, která je zde sotva týden. I za ten týden už ale dokázala ostatním tak lézt na nervy, že jí prostě museli poslat do duelu.

Regina z toho byla trochu zmatená, protože si chtěla do duelu vybrat Lucku, což ale nemohla udělat kvůli imunitě. Nakonec si tedy zvolila jinou mladou slečnu a to 23-letou Evu. I když to Regina nemá v hlavě v pořádku, tak jí došlo, že třeba proti Vladovi by neměla vůbec žádnou šanci.

Takže bude zajímavé sledovat, kdo poletí z vily teď! Nový duel VyVolených z 8. listopadu 2013 si tedy můžete stáhnout naprosto pohodlně a zdarma přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a rozhodně tak učiňte. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Přehrát online Výměna manželek 8. 11. 2013 zdarma

Další už v pořadí 11. díl Výměny manžele 2013 je tady. A právě proto jsme se rozhodli pro vás připravit tuto Výměnu manželek vysílanou na Nově v pátek 8. 11. 2013 zdarma ke shlédnutí. Toto pokračování si přehrajete pohodlně online.

A co vás v něm vlastně čeká? Své role si zde vymění pečlivá zdravotní sestřička Jana, která má malou a velmi spořádanou rodinu s matkou větší romské rodiny Monikou.

Bude to opravdu nesmírně zajímavých 10. dní společného soužití. Protože Monice se začne pěkně zvedat kufr, jen co zjistí, že její náhradní rodina mají být právě Romové. Hned se začne obávat, že budou hluční a neurvalý. A její obavy nezklidní ani čtení manuálu, kde se hned dozví, že rodina je skutečně trochu živější. Navíc jsou nahňácaní v malém panelákovém bytě a pod bedlivým dohledem tchýně.

Druhou ženou bude Monika. Ta se sice o domácnost stará také co jí síly stačí. Ale vaření a pečlivý úklid není také zrovna její nejsilnější stránkou. V novém domově jí navíc čeká velmi náročný manžel a malé miminko na starání. Takže to tu také rozhodně nebude mít jednoduché.

Nový 11. díl Výměny manželek si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a novou Výměnu si určitě pusťte. Čeká na vás spoustu zábavy, ale snad i poučení.

Přehrát online VyVolení – Zúčtování 5. 11. 2013

Přehrajte si nové Zúčotvání VyVolených 2013. Dnes tady máme už v pořadí desáté vyřizování účtů mezi obyvateli hvězdné vily. Toto zúčtování se odehrálo v úterý 5. listopadu 2013 ve večerních hodinách. Pokud ho chcete vidět tak u nás si můžete pustit video se záznamem naprosto pohodlně a kdykoliv jenom budete chtít.

A co na nás vlastně čeká? Situace ve vile je opět dost nejasná. V pátečním duelu vypadl nováček Jafar, který to ale s Luckou měl opravdu hodně těsné. Ve vile jsou také ještě tři nováčci, kteří jsou snažším terčem. Hlavně poslední příchozí Regina, kterou znáte už z první řady VyVolených. To je velmi svérázná a možná i konfliktní osobnost.

Jinak z tvrdého jádra VyVolených jsou ohrožení snad všichni kromě Vladka, se kterým si to někdo rozdá pravděpodobně až ve finále.

Každopádně předjímat výsledek Zúčtování z 5. listopadu 2013 nemá smysl. To prostě musíte vidět! A třeba i právě díky nám, proto jsme pro vás toto Zúčtování VyVolených připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Přehrát online Česko Slovensko má talent 3. listopadu 2013

Máme tu konec víkendu, který nám opět zpříjemní další pokračování zábavné soutěžní show Česko Slovensko má talent. Dnes jsme si pro vás připravili díl vysílaný večer 3. listopadu 2013, kde jinde než na televizi Prima Family.

Ostřílená porota ve složení oblíbené zpěvačky Lucie Bílé, zkušeného producenta s „hvězdnými” kontakty Jaro Slávikem, a moderátora s proklatě ostrým jazykem Leoše Mareše.

Opět přes ně přistoupí celá řádka talentů, ale i naprostých komediantů. Dnešní epizoda této hvězdné soutěže pořád patří k základním kolům, ve kterém rozhoduje nejenom porota. Po každém z devíti základních kol, totiž můžete právě vy diváci vrátit svými sms hlasy jednoho soutěžícího do hry!

A kdo bude vystupovat dnes? Třeba jedna hodně ujetá taneční skupina nadržených nanynek z Brna. Holky sice tancovat umí, ale jinak jsou duté jako polena. Takže todle vám rozhodně stojí za shlédnutí.
Nový díl Česko Slovenského talentu z 3. listopadu 2013 je tady pro vás připraven naprosto pohodlně a zdarma k přehrání!

Přehrát online Výměna manželek VI. (1. 11. 2013) zdarma

Přehrajte si pohodlně a zdarma nový díl Výměny manželek z šesté série vysílané premiérově na podzim 2013. Televize Nova si pro nás připravila další epizody své velmi pikantní a zajímavé reality show, která rozhodně stojí za shlédnutí. Dnes jsme si tady pro vás přichystali Výměnu manželek VI. vysílanou v pátek 1. listopadu 2013.

Jedná se o opravdu poučný a zajímavý díl. V tomto díle se opět střetne město a vesnice. Aktivní přístup k životu. Pasivita a věčná nuda.

Své role si totiž vymění Kristýna, která žije v malém domku na vesnice. Je to velmi tichá a klidná žena, která si toho nechá opravdu hodně líbit. A její manžel také zrovna moc průbojnosti nepobral. Takže v této domácnosti panuje letargie a člověk by řekl, že tam kam postaví její členy by je našel klidně i za měsíc.

To Petra si žije úplně jiný život. Ve velkém městě se pořád něco děje Petra těchto možností velmi ráda využívá. Program má opravdu nabitý od rána do večera, její život je ale aspoň něčím naplněný.
A tyto dvě ženy s naprosto odlišenou životní filosofií se teď budou muset navzájem vžít na 10 dní do role té druhé.

Jak to dopadne? To už můžete posoudit sami v další pokračování Výměny manželek VI. z 1. listopadu 2013. Přejeme vám příjemnou zábavu při jejím sledování.

Přehrát online VýVolení Duel z 1. listopadu 2013

Přehrajte si zdarma přes internet už devátý duel VyVolených 2013. Přímo zde pro vás máme záznam s videem z tohoto hodně zajímavého duelu, kde se spolu střetli Lucka a Jafar. Tento duel se vysílal v pátek 1. listopadu 2013 a u nás si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma.

Dnešní duel VyVolených bude určitě hodně zajímavý, protože se v něm střetnou dva naprosto odlišené světy. Ten první patří mladičké dračici Lucce (26 let), která dostala nejvíc palců v zúčtování. Ten druhý svět pak patří obrovi Jafarovi (40 let), který se kvůli tomu že ztratil imunitu podívá do duelu už podruhé za sebou.

Ostatně předešlí duel je důvodem, proč si ho ostatně prý vybrala do duelu i Lucka. Jafar totiž minule vyřadil prsatici Nikolu, kterou labilní Lucka považuje za svojí největší kamarádku ve vile. Takže proto doufá, že se tímto snědému obrovi pomstí. Zároveň tvrdí, že jí už od začátku nesedl.

No uvidíme kdo vyhraje. Myslím, že šance jsou celkem vyrovnané.

Nový Duel VyVolených 2013 vysílaný na Primě 1. listopadu 2013 si tedy může u nás přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet.

VyVolení – Výzva 31. října 2013 online ke shlédnutí

Devátá výzva VyVolených 2013 je tady. Aktuální pokračování oblíbené reality show ze čtvrtku 31. října 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Tato epizoda přinesla další opravdu hodně zajímavé a napínavé drama i když jeho výsledek nás moc nepřekvapil. Do prvního listopadového duelu zamíří kromě Lucky ještě obr Jafar a to podruhé za dva týdny!

Na této stránce jsme pro vás připravili další Výzvu VyVolených. Tentokrát si svého soupeře vybírala Lucka. Divoká a nevyzpytatelná rudovláska to tentokrát moc dlouho nenatahovala. Asi se tak vlastně nějak tušilo, koho si do duelu vezme a Lucka toto očekávání bezezbytku splnila.

Navíc sama prohlásila, že považuje za štěstí, že se může zúčastnit duelu 1. listopadu 2013. V datu jsou totiž samé jedničky a navíc i její maminka slaví v tento den svátek. Lucka to považuje za souhru náhod, která by jí mohla přinést štěstí.

Ale nebudeme to déle napínat. Lucka si do duelu vybrala obra Jafara. Ten se tak tu duelu podívá hned podruhé za sebou. Určitě teď musí být hodně naštvaný, že ztratil svojí imunitu.
Devátá Výzva VyVoleních z 31.10. 2013 na vás čeká pohodlně a zdarma online ke shlédnutí!

VyVolení – Duel 25. října 2013 online ke shlédnutí

Přehrajte si online přes internet další duel VyVolených vysílaný v pátek 25. října 2013. Dnes to bude možná trochu méně zajímavé i tak se ale vyplatí sledovat, jestli ve vile zůstane obr Jafar a nebo kráska Nikol. Jafar je ve vile teprve pár dnů, už tu ale zažil mnohé. Mimo vilu se nechává přejet motorkami je to silák, tady se nechal rozhodit i pár naprosto drobnými incidenty.

Aktuální duel VyVolených přinese zajímavou show. Jak to tak bývá, tak nováčci ve vile nikdy nemají lehkou situaci. Na vlastní kůži to poznat i obr Jafar, který je jinak nekonfliktní a ve vile si celkem se všemi lidmi sedl. Jenže ani to ho neuchránilo od vypalcování. VyVolení mu dali přednost před Zdeňkou Reginou, která špatně nese zákaz kouření a pak také před energickou Romanou, která pije všem krev už dlouho.

Jafar dostal celkem tři palce a to od Nikol, Lucky i od Pavlíny. Nepřekvapila nás tedy pak jeho následná volba, kdy si vzal do duelu Nikol. Osobně jí považuje za tak tvrdou hráčku, že by šla kvůli vítězství přes mrtvoly a to se mu vůbec nelíbí. Zároveň se zmínil o tom, že ačkoliv si s dotyčnou hodně povídal, tak si přesto úplně nesedli. Dnešní duel tak bude určitě hodně zajímavý. Nevím jak vám, ale mě je sympatičtější spíš Jafar. Hlasovat ale může naprosto každý.

Nový Duel VyVolených z pátku 25. října 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a rozhodně si tuto epizodu pusťte.

VyVolení – Výzva 24. října 2013 online ke shlédnutí

Přímo zde na této stránce jsme si pro vás připravili další Výzvu ve Vyvolených 2013. Tato výzva se vysílala na televizi Prima Family ve čtvrtek 24. října 2013. Svého soupeře si bude vybírat obr Jafar, který je ve vile pouhý týden. A koho si vybere? To zatím nikdo nemůže říct s určitostí.

Sám Jafar se do duelu dostal poměrně překvapivě. Párkrát sice vybouchl, nebyla to ale žádná velká tragédie. Do dění ve vile se zapojuje poměrně vzorně. A rozhodně nepatří ani k těm nejotravnějším obyvatelům vily. V těchto ohledech byla spíše žhavou kandidátkou Romana, kterou svou vlezlostí a hyperaktivitou lezla tento týden ostatním soutěžícím obzvlášť na nervy.

Jafar nakonec posbíral hlasy od Nikol, Lucky a Pavlíny. Ostatně hlas od Nikol ho ani nepřekvapil, ale od ostatních rozhodně ano.

Sám Jafar hlasoval pro Zdenku Reginu i když to podle něj byla jen taktika, aby nemusel nikomu ublížit. Vezme si ale Reginu i do duelu. Jelikož je nováček jako on, tak by proti ní měl docela velkou šanci. Další adeptkou je určitě Romana, která teď ve vily všechny štve a duel s ní by mohl situaci pročistit.

Možná si ale Jafar vezme do duelu některou z tria dam, která se proti němu spikli. Kdo ví. Na to přinese odpověď až Vyvolení Výzva ze čtvrtku 24. října 2013. Příjemnou zábavu při jejím sledování.