Archiv pro rubriku: Seriál

Cesty domů 222. díl ke stažení

Cesty domů 222. díl jsou tady pro vás připraveny zdarma ke stažení. Neváhejte ani chvilku a tuto další epizodu oblíbeného seriálu televize Prima Family si pusťte. Dnešní díl se v premiéře vysílal v pondělí 11. listopadu 2013. U nás jsme ho ale pro vás připravili ke stažení ve skvělé kvalitě, takže si ho budete moc přehrávat kdykoliv jenom budete chtít.

To zní jako velmi férová nabídka nemyslíte. Dnešní díl navíc přinese další velmi dramatické a zajímavé příběhy. Třeba Veronice se hroutí svět. V práci už jí nepotřebují, tak jí vyhodili. Hynek jí řekne, že už o ní nemá zájem. A nakonec i její syn Michal chce odejít z domu studovat do Prahy. Veronika neví co dělat, nakonec jde za Michalem na bazén, kde mu řekne, že jeho rozhodnutí odejít schvaluje. Když pak Michal odejde, tak se rozhodne utopit, protože už nemá pro co žít.

Alenu čeká operace a Jaryn je rozhodnutý při ní stát. Alena ale pověří o rozhodováním a ní Pecha. Ten pak posléze musí rozhodnout, že Alena podstoupí ještě jednu těžší operaci a už nebude moci být matkou. Jaryn to nese těžce, ale brzy mu dojde, že to bylo jediné možné rozhodnutí a že bude dál stát při Aleně.

Oskar opět zklame sebe i všechny lidi okolo. Jednoduše podlehne démonu alkoholu. Dokonce se tak opije, že není schopný nastoupit v nemocnici. Všichni okolo ho litují, obzvláště Mariana, přesto nad ní ještě nelámou hůl a jsou ochotni mu pomoci.

Nový 222. díl seriálu Cesty domů II z 11. listopadu je tady připraven ke stažení pohodlně a zdarma. Využijte následující odkazy a stáhněte si z pohodlí domova váš oblíbený seriál. Určitě se budete velmi dobře bavit!

Gympl s (r)učením omezeným 87. díl ke stažení

Ke stažení video s novým 87. dílem seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Oblíbený komediální seriál ze života Gympl od televize Nova se dočkal už osmedesáté sedmé epizody. Tento díl se v televizi vysílal v pondělí 11. listopadu 2013 a my ho pro vás máme jednoduše a zdarma ke stažení ve vysoké kvalitě

A o čem bude? Opět se vrátíme k trablům Terky s láskou. Chtěla získat Danyho, ale zatímco on jí jenom utěšoval, tak začal chodit s Renatou. Terka to teď zjistí a tuto zradu nese opravdu docela těžko. Vůbec neví, jak se má s tímto vyrovnat.

Albert vymyslí další ze svých pověstných kousků. Tentokrát se chce vloupat do jídelny. Je to jednoduché, stačí k tomu vyřadit jenom školní kamerový systém. A do všeho samozřejmě zase namočí i Káju. Jen aby z toho neměla zase průšvih nová kuchařka Zuzana, protože pokud něco zmizí, tak to bude hned automaticky na ní.

Kulich konečně vymyslel, co by mohl dělat, aby vydělal nějaké další peníze. Práce hodinového manžela je pro něj doslova ideální. Jenže to by tu nesměl být Marcel, který mu dohodí trošku jinou zakázku.

Nový 87. díl Gymplu s (r)učením omezeným je tady zdarma ke stažení. Použijte následující odkazy a stáhněte si váš oblíbený seriál naprosto pohodlně a zdarma. Určitě se budete velmi dobře bavit!

Četnické humoresky – Pamlsek 11. 11. 2013 ke stažení

Stáhněte si zdarma 29. díl seriálu Četnické humoresky vysílaný na ČT 1 v pondělí 11. listopadu 2013. Tato epizoda patří do třetí série Humoresek. Vy si ale video s tímto dílem můžete stáhnout ve skvělé kvalitě a to navíc naprosto pohodlně a zdarma.

A o čem vlastně bude obsah tohoto dílu? V první řadě se četníci budou věnovat případu hraběte Koutníka z Hnízdova. Ten se právě chystá uspořádat velkou událost a to své zásnuby. Jenže to vypadá, že někdo chce nebohého hraběte sprovodit ze světa. Hrabě si je toho vědom a proto povolá četníky na svou ochranu.

Případu se ujme elita brněnského sboru, Arazím si na pomoc povolá Jarého se Zahálkou. A jak se brzy ukáže tak na tom něco je a někdo se skutečně snaží nebohého hraběte zprovodit ze světa. Četníci objeví například otrávený pamlsek. Ale na řadu přijde i střelba.

Do toho všeho je navíc nutné vyšetřit i případ z městského parku, kde je nalezena mrtvá mladá dívka.

Jak toto dopadne? To už uvidíte v novém 29. dílu Četnických humoresek „Pamlsek”, který si můžete stáhnout zdarma z těchto stránek. Video pro vás máme ke stažení samozřejmě pohodlně a zdarma.

Přehrát online Doktoři z Počátků 28. díl

Přehrajte si přes internet nový 28. díl seriálu Doktoři z Počátků. Přímo na této stránce si můžete pustit díl, který se jmenuje „Vesnice prolhaných” a vysílal se v neděli 10. listopadu 2013. A o co se bude v tomto díle dít.

Ondrovi už konečně došlo jakou udělal v životě chybu. Teď by rád ukončil svůj vztah s Kamilou a vrátil se k Markétě. Jenže Kamila ho nechce pustit a má proto dost pádné argumenty. Stejně tak Jana jakoby se proti Ondrovi spikla a nechce ho k ní vůbec pustit.

Ota se vydává do města. Má zde složit atestační zkoušky. Míša by bývala ráda jela s ním, jenže se jí najednou udělá špatně a tak musí zůstat v Počátcích. Což je pro ní obzvláště nepříjemné hlavně proto, že s Vandou pořád nemluví.

Ruda se čím dál víc baví s Jarouškem. Dokonce mu začne namlouvat jak ho Panenka s Josefkou nemají rádi.

Vesnice se dozvěděla že žádná státní zakázka nebude. Macek s Lexou mají obrovský problém, protože po nich najednou všichni chtějí dost velké peníze.

To ale není zdaleka všechno. Víc vám zde ale rozhodně nebudeme prozrazovat. Na to si musíte sami nový 28. díl Doktorů z Počátků z 11. 10. 2013 přehrát online. Třeba právě na této stránce.

Četnické humoresky 28. díl (Rýhonosec Řepný) ke stažení

Ke stažení 28. díl seriálu Četnické humoresky vysílaný naposledy ve středu 6. 11. 2013. Dnešní epizoda se jmenuje Rýhonosec Řepný. Tento díl si můžete stáhnout zdarma a ve skvělé kvalitě přímo z těchto stránek.

A jaké kriminální příběhy budou dnes naši oblíbení četníci řešit?

Opět budou hned dva a oba dva velmi zajímavé. Hrdinou prvního bude strážmistr Zahálka, který dostal zvláštní úkol v Kružberku. Tedy daleko od svých kamarádů z pátračky, kteří mu opravdu chybí. Vyšetřit se zde musí případ mrtvého pašeráka. Ten měl zemřít při pádu ze schodů, jenže tady spousta věcí nehraje.

Zahálka nakonec odhalí pašerácké doupě se spoustou padělaných bankovek. Jenže zabavení tak cenné kořisti samozřejmě nezůstane bez odezvy. Pašeráci ho v lese postřelí a shodí do strže. Zahálka je vážně zraněný, ale přežije.

Druhý případ pak budou řešit přímo četníci v Brně. Je to příběh hodně podivné vraždy. Na místě činu nejsou žádné důkazy, až na jediný a to skleněné oko. Je jasné, že tato vysoce speciální protéza bude někomu hodně chybět.

Nový 28. díl Četnických humoresek z 6. Listopadu 2013 je tady pro vás připraven naprosto pohodlně a zdarma ke stažení. Tak neváhejte a stáhněte si ho do svého počítače, abyste se na něj mohli později dívat kdykoliv jenom budete chtít.

Cesty domů 221. díl ke stažení

Stáhněte si zdarma aktuální 221. díl seriálu Cesty domů II. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí toto pokračování oblíbeného seriálu z produkce televize Prima Family, které se jmenuje „Vezmi mě za ruku“ a mělo premiéru ve středu 6. listopadu 2013.

A o čemže vlastně bude tento díl oblíbeného rodinného seriálu?

Hynek jde utěšit Veroniku, která je konečně doma z vazby. Má pro ni krásnou kytku, díky které i srdce Veroniky trochu pookřeje. Dokonce mu řekne, že by se k němu ráda vrátila.

Alena je pořád v nemocnici a její zdravotní stav není moc dobrý. Jaryna to hodně trápí a využívá každé i nezákonné příležitosti jak se k ní dostat. Teď za ní dokonce vleze oknem. Kružík už volá policii, naštěstí je tu Valerie, která dá všechno do pořádku. Informace o Aleniném zdravotním stavu mu nakonec přeci jenom řekne Pech.

Simonu navštíví Jarmila a chce od ní pomoci kvůli žalobě, která je na ně podána. Simona se nakonec přes všechno rozhodne pomoci. Oskar musí doslova utíkat před Marianou, která by ho jinak nepustila ani z domu.

Hynek přivede své děti a společně s Valerií stráví opravdu hezký večer. Dokonce se Hynek rozhodne, že všichni přespí u Valerie, jenže v tu chvíli se ve dveřích objeví Veronika, která se cítí samozřejmě hodně uražená.

To všechno a mnohem více uvidíte v novém 221. dílu seriálu Cesty domů ze středy 6. Listopadu 2013, který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke stažení přímo na této stránce. Přejeme vám příjemnou zábavu s novými Cestami domů!

Fotbal FC Viktoria Plzeň vs. FC Bayern Mnichov 5. 11. 2013 online ke shlédnutí

Pusťte si živě přes internet fotbalové utkání roku mezi FC Viktoria Plzeň vs. FC Bayern Mnichov. Bude to pro nás určitě jeden z nejzajímavějších zápasů Ligy mistrů, do které se zas tak často český klub jen tak neprobojuje. Zápas se odehrát v úterý 5. listopadu 2013 a byl vysílán živě na televizní stanici Prima Cool. U nás si ho ale můžete pustit pohodlně a jednoduše přes internet.

Pro Plzeň a český fotbal je to opravdu obrovský svátek. Německý velkoklub Bayern Mnichov totiž přijede přímo do Plzně a svůj zápas sehraje na stadionu ve Štruncových sadech.

Jediné co nás může mrzet, že ani domácí prostředí Plzeň pravděpodobně moc nezachrání. V prvním utkání před dvěma týdny totiž dostala Plzeň doslova výprask 5:0. Skvělý Bayern měl hru tak pod kontrolou, že dokonce ani nedovolil vystřelit Plzni na branku.

Fotbalisté Plzně si ale snad spravili sebevědomí na podobné drtivé výhře 6:1 v zápase nad Jabloncem. Tak snad teď ukáží, že opravdu umí hrát fotbal na evropské úrovni, což jistě umí!

Fotbalový zápas mez FC Viktoria Plzeň vs. FC Bayern Mnichov jsme si pro vás připravili ke shlédnutí online přímo na této stránce. Tak neváhejte a určitě si ho přehrajte živě!

PanMáma 11. díl – ke stažení

Ke stažení nový 11. díl sitcomu PanMáma vysílaný v pondělí 4. listopad 2013 ve večerních hodinách. Ano je to tak! Přímo zde na této stránce pro vás máme aktuální díl seriálu PanMáma, který nese hrdý název „Psí kusy”.

Na televizi Nova se tento díl nové české situační komedie s Milanem Šteindlerem vysílal v pondělí 4. 11. 2013. Jinak se nejedná o původní českou show, ale o pořad inspirovaný irskou předlohou.

Maruš Beranová se začíná cítit poměrně nesvá. Rodina se k ní začíná chovat poměrně divně. Jakoby si jí předchází a naznačují ji, že už by si měla odpočinout. Maruš je z toho poměrně zaskočená, protože péče o její čtyři potomky je pro ně vším. A to přesto, že jsou to dospělí lidé. Maruš má být navíc brzy i babičkou, což už si ostatně trénovala v minulém díle a nedopadlo to moc dobře.

Takže teď se rodina snaží Jaruš Beranové naznačit, že by se mohla přesunout do domova důchodců. Ale Maruš je silná osobnost a odmítá se jen tak vzdát, protože se rozhodně ještě necítí, že patří do starého železa.

Nový 11. díl PanMáma je tady připraven pohodlně ke stažení zdarma. Můžete si ho stáhnout do vašeho počítače a pak přehrát kdykoliv jenom budete chtít.

Cesty domů 220. díl ke stažení

Seriál Cesty domů II. – 220. díl z pondělí 4. listopadu ke stažení. Na této webové stránce si můžete zdarma stáhnout toto pokračování oblíbeného seriálu televize Prima Family. Dnešní díl přinese opět velká dramata, která by snad ani život sám nevymyslel.

A co se v něm tedy bude dít? Dalibor je naplno zažraný do vyšetřování Ivaniny smrti. Odmítá si připustit, že by to byla vina právě jenom Veroniky. Dokonce se kvůli tomu pohádá v práci i s Mílou.
V tom okamžiku přijde Hynek, který má některé nové zjištění. Především jde o to, že Oskar zfušoval pitvu a tak není možné prokázat, zda Ivana zemřela skutečně na ránu do hlavy. To Dalibora vede k myšlence, že je potřeba znovu a pečlivěji prolézt Ivanin dům. A přitom skutečně najde obvazy od krve.

Ve stejný moment se Dan přiznává Valerii, že když přišel za Ivanou, tak po ráně vázou do hlavy ještě žila. Všechno je tak zase jinak.

Nový 220. díl Cest domů je tady pro vás připraven ke stažení naprosto pohodlně a zdarma. Tento díl se jmenuje „Zavolám záchranku”. Příjemnou zábavu při jeho sledování!

Gympl s (r)učením omezeným 85. díl ke stažení

Ke stažení nový Gympl s (r)učením omezeným 85. díl. Přímo zde na této stránce si můžete přehrát další pokračování Gymplu televize Nova, které se v poprvé v televizi vysílalo v pondělí 4. 11. 2013. Dnešní epizoda nese jednouchý název „Dlouhá noc”.

A o čem to bude? Dlouho připravovaný koncert Heleny Vondráčkové se sborem Králováckého gymnázia je v ohrožení. Kulich si totiž spletl datum vystoupení a Helenu tak do školy pozvat o týden dříve. Jenže to je velký problém, protože na vystoupení samozřejmě není vůbec nic připravené. Jak tendle průšvih dopadne?

Ale to samozřejmě není zdaleka všechno. V této epizodě se bude řešit i spoustu vztahových problémů. Terka hledá nového přítele a její přátele jí v tom opravdu fandí. Nová učitelka Šárka by zase ráda získala chemikáře Ctirada. Jenže k tomu jí nefandí vůbec nikdo, především Milada.

Nový 85. díl Gymplu s (r)učením omezeným z 4. listopadu 2013 online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet aktuální epizodu Gymplu! K tomu stačí si stáhnout video s touto epizodou přímo z tohoto webu.