Archiv pro rubriku: Soutěž

Československo má talent 10. listopadu 2013 ke stažení zdarna

Stáhněte si nové pokračování zábavné show Česko Slovensko má talent. Tento díl se vysílal v neděli 10. listopadu 2013. My jsme ho ale připravili pro vás ke stažení ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. To zní jako lákavá možnost nemyslíte?

Určitě byste se tak neměli dlouho rozmýšlet a tento díl Talentu si pustit. Čekají na vás nevšední vystoupení, z nichž mnohé si budete určitě pamatovat ještě hodně dlouhou dobu. A to jak v dobrém, tak špatném smyslu.

Zpěváci, taneční skupiny, artisté, kouzelníci i iluzionisté, rapeři i blázni a mnoho dalších eskamotérů vás bude udivovat svými kousky.

Samozřejmě nemůže chybět ani přísná porota ve složení Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš. A vy si budete dobře bavit!

Novou epizodu Česko Slovensko má talent z 10. listopadu 2013 si můžete stáhnout zdarma z této stránky. Tak neváhejte a pojďte do toho s námi!

StarDance 2. listopadu 2013 online ke shlédnutí

Oblíbená taneční soutěž StarDance – Když hvězdy tančí se letošní podzim opět vrací na televizní obrazovky. Dnes vás čeká už 6. sérií pořadu. Kdo se tedy stane královnou a králem tanečního parketu? Na této webové stránce jsme si dnes pro vás připravili První taneční večer, neboli první díl nové StarDance, který se vysílal v sobotu 2. listopadu 2013.

Soutěž bude jak už je zvykem opět moderovat Tereza Kostková a Marek Eben. To co vás určitě hodně zajímá je obsazení soutěžících. Opět se dočkáme souhry v párech složených vždy z jednoho profesionálního tanečníka a jedné celebrity.

Z řad hvězd kývli na nabídku na účinkování v tomto náročném pořadu T. Kuchařová, A. Polívková, Š. Kašpárková, J. Hosprová, O. Brzobohatý, I. Bugár, M. Ruppert a P. Řezníček.

K tanci opět zahraje velký a vznešený orchestr Moondance Orchestra Milana Kumžáka. V dnešním prvním tanečním večeru nás pak čekají vystoupení v rytmu dvou tanců a to rumby a quickstepu.

Poslední na co nesmíme určitě zapomenou je složení poroty, která bude ve složení Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Jan Révai. Čestá řada StarDance VI … když hvězdy tančí vypadá jako hodně zajímavá a noblesní podívaná. Určitě byste si jí neměli nechat za žádnou cenu ujít. Právě proto vám tento první taneční večer StarDance z 2. 11. 2013 přinášíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí.

Přehrát online Československo má talent z neděle 27.10. 2013

Přehrajte si přes internet nový díl Česko Slovensko má talent z neděle 27. 10. 2013. Čeká na vás naprosto fantastická show, u které se budete určitě velmi dobře bavit. Dvojice moderátorů Jakub Prachař a Martin Rausch už se těší na další várku hodně zajímavých soutěžících, které doprovodí na jejich prvním účinkování v Talentu 2013.

Dnešní pokračování talentu vám snad dá zapomenout na všemožné politické handrkování z voleb a opravdu si skvěle vydechnete. Dnes stejně jako jiné díly se můžete těšit na spoustu zajímavých zpěváků, tanečníků, akrobatů, kouzelníky, a dalších eskamotérů. Předem vám prozradíme, že se v dnešním díle ukáže jeden opravdu skvělý kouzelník, na kterého se určitě těšte.

Samozřejmě tu bude i porota ve složení přísný Jaro Slávik, hodná Lucie Bílá a komediant Leoš Mareš. To zní jako hodně dobrá volba nemyslíte?

Aktuální Československo má talent z 27. 10. 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo na této stránce.