Archiv pro rubriku: TV Pořad

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ – 26. října 2013 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový zábavně kuchařský pořad se Zdeňkem Pohlreichem. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí video s tímto druhým dílem nové kuchařské show televize Prima Family. Tato epizoda Česko vaří s Pohlreichem se vysílala v sobotu 26. října 2013.

Opět se můžete těšit na báječné tříchodové menu postavené na aktuálních čerstvých sezonních potravinách. To všechno vykouzlí nejpopulárnější český kuchař Zdeněk Pohlreich přímo před vašima očima během pouhé jedné hodiny. K tomu mu samozřejmě bude pomáhat ještě jeden hvězdný host.

Navíc pokud budete mít opravdu velké štěstí a přihlásíte se na stránkách pořadu, tak je dost možné, že vám třeba poradí s vašim vařením i samotný Pohlreich. A to už přeci stojí za to nemyslíte?

Pořad Česko vaří s Pohlreichem si můžete přehrát naprosto pohodlně online přímo na této stránce. Video jsme pro vás připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Tento druhý díl kuchařské show se vysílal v sobotu 26.10. 2013. Přejeme vám příjemnou zábavu při jeho sledování a snad si také něco dobrého uvaříte!

Volby 2013: Předvolební superdebata online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet největší předvolební debatu, jakou Česká televize připravila. Předčasné volby 2013 nás čekají už brzy a to je také dobrý důvod podívat se na velkou superdebatu, které se zúčastní hned devět lídrů stran, které mají tu šanci usednout v parlamentu.

Předvolební superdebata je Závěrečný diskusní souboj o vaše hlasy. Je vrcholem předvolebního vysílání, které bylo opravdu rozsáhlé. Co se týká předvolebních debat a diskusí, tak jí předcházelo hned čtrnáct debat z jednotlivých krajů od nejmenšího po největšího.

Teď nás čeká velké finále, které bude trvat dvě a půl hodiny. Tohoto superfinále se zúčastní lídři největších stran, které mají šanci se dostat do sněmovny. Takže se potkáme s Bohuslav Sobotka (ČSSD), Karel Schwarzenberg (TOP 09), Miroslava Němcová (ODS), Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), Zdeněk Žák (SPOZ), Tomio Okamura (Úsvit), Andrej Babiš (ANO), Vojtěch Filip (KSČM), Ondřej Liška (SZ).

Celou debatou bude provázet samozřejmě velezkušený Václav Moravec. Pokud jste tedy pořád nerozhodnutí a nebo si chcete jenom ověřit správnost svého rozhodnutí, tak si předvolební superdebatu z roku 2013 přehrajte! Tato debata se vysílala ve čtvrtek 24. září 2013. U nás si jí můžete přehrát online teď nebo kdykoliv později.

Zábavný pořad Taxík – poslední díl online ke shlédnutí

Přehrajte si poslední odvysílaný díl pořadu Taxík České televize. Přímo zde jsme pro vás připravili ke shlédnutí další epizodu oblíbené zábavné show, která se vysílá už od roku 2008. Princip pořadu je, že nic netušící soutěžící nastoupí do speciálního soutěžního taxíku, který je nejenom odveze na místo kam chtějí, ale navíc dostanou možnost si zasoutěžit a vyhrát zajímavou finanční odměnu.

Není to ale samozřejmě zadarmo. Soutěžící musí totiž během jízdy odpovídat na zadané soutěžní otázky, jejichž obtížnost samozřejmě postupně roste. Odměna za to ale stojí. Navíc mají soutěžící k dispozici nápovědu, na kterou mohou použít telefon a nebo některého z náhodných kolemjdoucích. Běda ale pokud soutěžící odpoví špatně. To nejenom, že nedostane peníze, ale navíc je bezmilostně vysazen tam, kde se právě nachází. Domů tak musí dojít po svých.

Pořad sází také na velmi sympatické moderátory – taxikáře, kterými jsou známé osobnosti jako například Aleš Háma, Tomáš Matonoha, Monika Absolonová, Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová nebo v některých dílem i Pavel Zuna. Poslední díl Taxíku si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo na této stránce.