Sanitka 2 – 8. díl ke stažení zdarma

Stáhněte si zdarma přes internet 8. díl seriálu Sanitka 2 České televize. Tato epizoda se v premiéře vysílala v pátek 25. října 2013. U nás si jí ale můžete pohodlně vychutnat kdykoliv jenom budete chtít. Seriál si zdarma stáhnete a pak už si ho jenom pohodlně přehráváte kdykoliv se vám to jenom hodí.

A o čem bude dnešní díl? Ředitel Kaderka si projede opravdu těžkou životní situací. Vzejde z ní ale posílený a mnohem lidštější, než byl předtím.

Jára se chce pomstít za poslední události, které se mu přihodili. Jenže výsledek je nakonec jiný, než si přál. Ale tak už to chodí, když se člověk vrhá do něčeho zaslepený pouze hněvem.
Mezi Foldynovou a Janderou probíhají pokusy o sblížení. Hlavně Jandera už ale asi nemá žádný zájem na tom, aby jejich vztah dál navazoval, tam kde naposledy skončil.

Gordon má další letecký zásah, tentokrát k pacientce s mrtvicí. Jandera už to nemíní snášet a chce po řediteli Kaderkovi, aby rozhodl o tom, kdo na záchrance dál setrvá, protože pro oba dva tady očividně není místo a situace už pomalu začíná ohrožovat i naprosto nevinné pacienty.

Nový 8. díl Sanitky 2 je tady už pro vás připraven naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí, tak neváhejte ani chvilku a novou Sanitku si rozhodně pusťte. Určitě se budete velmi dobře bavit, novodobá Sanitka 2 je plná akce a zajímavých vztahů.