StarDance 2. listopadu 2013 online ke shlédnutí

Oblíbená taneční soutěž StarDance – Když hvězdy tančí se letošní podzim opět vrací na televizní obrazovky. Dnes vás čeká už 6. sérií pořadu. Kdo se tedy stane královnou a králem tanečního parketu? Na této webové stránce jsme si dnes pro vás připravili První taneční večer, neboli první díl nové StarDance, který se vysílal v sobotu 2. listopadu 2013.

Soutěž bude jak už je zvykem opět moderovat Tereza Kostková a Marek Eben. To co vás určitě hodně zajímá je obsazení soutěžících. Opět se dočkáme souhry v párech složených vždy z jednoho profesionálního tanečníka a jedné celebrity.

Z řad hvězd kývli na nabídku na účinkování v tomto náročném pořadu T. Kuchařová, A. Polívková, Š. Kašpárková, J. Hosprová, O. Brzobohatý, I. Bugár, M. Ruppert a P. Řezníček.

K tanci opět zahraje velký a vznešený orchestr Moondance Orchestra Milana Kumžáka. V dnešním prvním tanečním večeru nás pak čekají vystoupení v rytmu dvou tanců a to rumby a quickstepu.

Poslední na co nesmíme určitě zapomenou je složení poroty, která bude ve složení Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Jan Révai. Čestá řada StarDance VI … když hvězdy tančí vypadá jako hodně zajímavá a noblesní podívaná. Určitě byste si jí neměli nechat za žádnou cenu ujít. Právě proto vám tento první taneční večer StarDance z 2. 11. 2013 přinášíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí.