Volby 2013: Předvolební superdebata online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet největší předvolební debatu, jakou Česká televize připravila. Předčasné volby 2013 nás čekají už brzy a to je také dobrý důvod podívat se na velkou superdebatu, které se zúčastní hned devět lídrů stran, které mají tu šanci usednout v parlamentu.

Předvolební superdebata je Závěrečný diskusní souboj o vaše hlasy. Je vrcholem předvolebního vysílání, které bylo opravdu rozsáhlé. Co se týká předvolebních debat a diskusí, tak jí předcházelo hned čtrnáct debat z jednotlivých krajů od nejmenšího po největšího.

Teď nás čeká velké finále, které bude trvat dvě a půl hodiny. Tohoto superfinále se zúčastní lídři největších stran, které mají šanci se dostat do sněmovny. Takže se potkáme s Bohuslav Sobotka (ČSSD), Karel Schwarzenberg (TOP 09), Miroslava Němcová (ODS), Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), Zdeněk Žák (SPOZ), Tomio Okamura (Úsvit), Andrej Babiš (ANO), Vojtěch Filip (KSČM), Ondřej Liška (SZ).

Celou debatou bude provázet samozřejmě velezkušený Václav Moravec. Pokud jste tedy pořád nerozhodnutí a nebo si chcete jenom ověřit správnost svého rozhodnutí, tak si předvolební superdebatu z roku 2013 přehrajte! Tato debata se vysílala ve čtvrtek 24. září 2013. U nás si jí můžete přehrát online teď nebo kdykoliv později.