Výměna manželek 25. října 2013 online ke shlédnutí

Přehrajte si online nové pokračování Výměny manželek z 25. října 2013. Přímo zde jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě video s dalším dílem ze šesté řady Výměny manželek. A co na vás čeká dnes? Dnes si své role vymění Petra ze sídliště na okraji Ostravy s Martinou, která žije ve vesnici Olešnice a v její domácnosti se opravdu velmi dbá na čistotu.

Dnešní výměna bude opravdu velmi pikantní. V domácnosti Martiny totiž musí být všechno úplně tip ťop, krásně čisto a naklizeno. Také se pořád vaří s zkrátka všechno musí mít ten svůj správný a pravidelný řád.

To Petra ze sídliště v Ostravě žije úplně jiným životem. Ve městě panují trochu jiné mravy a ačkoliv mají s manželem Lubošem jen malý byteček, tak se v péči o domácnost ani děti moc nepředřou. Naopak si velmi oblili styl hodit děti do dětského koutku a jí si dát do nedaleké hospody dva tři kousky. A jak se zdá tak Luboš je na tuto výchovu dětí tak zvyklý, že neváhá ji praktikovat ani se svou náhradní manželkou. Přijde vám to divné? No tak to máte smůlu protože tak to tady prostě chodí.

Nové pokračování Výměny manželek VI. z pátku 25. října 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a novou Výměnu si rozhodně pusťte. Určitě se budete výborně bavit.