VyVolení – Duel 25. října 2013 online ke shlédnutí

Přehrajte si online přes internet další duel VyVolených vysílaný v pátek 25. října 2013. Dnes to bude možná trochu méně zajímavé i tak se ale vyplatí sledovat, jestli ve vile zůstane obr Jafar a nebo kráska Nikol. Jafar je ve vile teprve pár dnů, už tu ale zažil mnohé. Mimo vilu se nechává přejet motorkami je to silák, tady se nechal rozhodit i pár naprosto drobnými incidenty.

Aktuální duel VyVolených přinese zajímavou show. Jak to tak bývá, tak nováčci ve vile nikdy nemají lehkou situaci. Na vlastní kůži to poznat i obr Jafar, který je jinak nekonfliktní a ve vile si celkem se všemi lidmi sedl. Jenže ani to ho neuchránilo od vypalcování. VyVolení mu dali přednost před Zdeňkou Reginou, která špatně nese zákaz kouření a pak také před energickou Romanou, která pije všem krev už dlouho.

Jafar dostal celkem tři palce a to od Nikol, Lucky i od Pavlíny. Nepřekvapila nás tedy pak jeho následná volba, kdy si vzal do duelu Nikol. Osobně jí považuje za tak tvrdou hráčku, že by šla kvůli vítězství přes mrtvoly a to se mu vůbec nelíbí. Zároveň se zmínil o tom, že ačkoliv si s dotyčnou hodně povídal, tak si přesto úplně nesedli. Dnešní duel tak bude určitě hodně zajímavý. Nevím jak vám, ale mě je sympatičtější spíš Jafar. Hlasovat ale může naprosto každý.

Nový Duel VyVolených z pátku 25. října 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a rozhodně si tuto epizodu pusťte.