VyVolení Duel 8. listopadu 2013 ke stažení

Ke stažení video s 11. duelem VyVolených 2013. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili ke stažení aktuální Duel, který se odehrál 8. listopadu 2013. Jedině u nás si můžete stáhnout video s tímto vyřazováním pohodlně do vašeho počítače a díky tomu si ho pak budete moci přehrávat kdykoliv jenom budete chtít.

Tento duel bude hodně zajímavý v tom, že se v něm utkají hned dvě blondýnky. Tou první bude Eva, která je ve vile od začátku soutěže a tou druhou Regina, která je zde sotva týden. I za ten týden už ale dokázala ostatním tak lézt na nervy, že jí prostě museli poslat do duelu.

Regina z toho byla trochu zmatená, protože si chtěla do duelu vybrat Lucku, což ale nemohla udělat kvůli imunitě. Nakonec si tedy zvolila jinou mladou slečnu a to 23-letou Evu. I když to Regina nemá v hlavě v pořádku, tak jí došlo, že třeba proti Vladovi by neměla vůbec žádnou šanci.

Takže bude zajímavé sledovat, kdo poletí z vily teď! Nový duel VyVolených z 8. listopadu 2013 si tedy můžete stáhnout naprosto pohodlně a zdarma přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a rozhodně tak učiňte. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.