VyVolení – Výzva 24. října 2013 online ke shlédnutí

Přímo zde na této stránce jsme si pro vás připravili další Výzvu ve Vyvolených 2013. Tato výzva se vysílala na televizi Prima Family ve čtvrtek 24. října 2013. Svého soupeře si bude vybírat obr Jafar, který je ve vile pouhý týden. A koho si vybere? To zatím nikdo nemůže říct s určitostí.

Sám Jafar se do duelu dostal poměrně překvapivě. Párkrát sice vybouchl, nebyla to ale žádná velká tragédie. Do dění ve vile se zapojuje poměrně vzorně. A rozhodně nepatří ani k těm nejotravnějším obyvatelům vily. V těchto ohledech byla spíše žhavou kandidátkou Romana, kterou svou vlezlostí a hyperaktivitou lezla tento týden ostatním soutěžícím obzvlášť na nervy.

Jafar nakonec posbíral hlasy od Nikol, Lucky a Pavlíny. Ostatně hlas od Nikol ho ani nepřekvapil, ale od ostatních rozhodně ano.

Sám Jafar hlasoval pro Zdenku Reginu i když to podle něj byla jen taktika, aby nemusel nikomu ublížit. Vezme si ale Reginu i do duelu. Jelikož je nováček jako on, tak by proti ní měl docela velkou šanci. Další adeptkou je určitě Romana, která teď ve vily všechny štve a duel s ní by mohl situaci pročistit.

Možná si ale Jafar vezme do duelu některou z tria dam, která se proti němu spikli. Kdo ví. Na to přinese odpověď až Vyvolení Výzva ze čtvrtku 24. října 2013. Příjemnou zábavu při jejím sledování.