VyVolení – Výzva 31. října 2013 online ke shlédnutí

Devátá výzva VyVolených 2013 je tady. Aktuální pokračování oblíbené reality show ze čtvrtku 31. října 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Tato epizoda přinesla další opravdu hodně zajímavé a napínavé drama i když jeho výsledek nás moc nepřekvapil. Do prvního listopadového duelu zamíří kromě Lucky ještě obr Jafar a to podruhé za dva týdny!

Na této stránce jsme pro vás připravili další Výzvu VyVolených. Tentokrát si svého soupeře vybírala Lucka. Divoká a nevyzpytatelná rudovláska to tentokrát moc dlouho nenatahovala. Asi se tak vlastně nějak tušilo, koho si do duelu vezme a Lucka toto očekávání bezezbytku splnila.

Navíc sama prohlásila, že považuje za štěstí, že se může zúčastnit duelu 1. listopadu 2013. V datu jsou totiž samé jedničky a navíc i její maminka slaví v tento den svátek. Lucka to považuje za souhru náhod, která by jí mohla přinést štěstí.

Ale nebudeme to déle napínat. Lucka si do duelu vybrala obra Jafara. Ten se tak tu duelu podívá hned podruhé za sebou. Určitě teď musí být hodně naštvaný, že ztratil svojí imunitu.
Devátá Výzva VyVoleních z 31.10. 2013 na vás čeká pohodlně a zdarma online ke shlédnutí!