Zábavný pořad Taxík – poslední díl online ke shlédnutí

Přehrajte si poslední odvysílaný díl pořadu Taxík České televize. Přímo zde jsme pro vás připravili ke shlédnutí další epizodu oblíbené zábavné show, která se vysílá už od roku 2008. Princip pořadu je, že nic netušící soutěžící nastoupí do speciálního soutěžního taxíku, který je nejenom odveze na místo kam chtějí, ale navíc dostanou možnost si zasoutěžit a vyhrát zajímavou finanční odměnu.

Není to ale samozřejmě zadarmo. Soutěžící musí totiž během jízdy odpovídat na zadané soutěžní otázky, jejichž obtížnost samozřejmě postupně roste. Odměna za to ale stojí. Navíc mají soutěžící k dispozici nápovědu, na kterou mohou použít telefon a nebo některého z náhodných kolemjdoucích. Běda ale pokud soutěžící odpoví špatně. To nejenom, že nedostane peníze, ale navíc je bezmilostně vysazen tam, kde se právě nachází. Domů tak musí dojít po svých.

Pořad sází také na velmi sympatické moderátory – taxikáře, kterými jsou známé osobnosti jako například Aleš Háma, Tomáš Matonoha, Monika Absolonová, Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová nebo v některých dílem i Pavel Zuna. Poslední díl Taxíku si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo na této stránce.