Přehrát online Výměna manželek 8. 11. 2013 zdarma

Další už v pořadí 11. díl Výměny manžele 2013 je tady. A právě proto jsme se rozhodli pro vás připravit tuto Výměnu manželek vysílanou na Nově v pátek 8. 11. 2013 zdarma ke shlédnutí. Toto pokračování si přehrajete pohodlně online.

A co vás v něm vlastně čeká? Své role si zde vymění pečlivá zdravotní sestřička Jana, která má malou a velmi spořádanou rodinu s matkou větší romské rodiny Monikou.

Bude to opravdu nesmírně zajímavých 10. dní společného soužití. Protože Monice se začne pěkně zvedat kufr, jen co zjistí, že její náhradní rodina mají být právě Romové. Hned se začne obávat, že budou hluční a neurvalý. A její obavy nezklidní ani čtení manuálu, kde se hned dozví, že rodina je skutečně trochu živější. Navíc jsou nahňácaní v malém panelákovém bytě a pod bedlivým dohledem tchýně.

Druhou ženou bude Monika. Ta se sice o domácnost stará také co jí síly stačí. Ale vaření a pečlivý úklid není také zrovna její nejsilnější stránkou. V novém domově jí navíc čeká velmi náročný manžel a malé miminko na starání. Takže to tu také rozhodně nebude mít jednoduché.

Nový 11. díl Výměny manželek si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a novou Výměnu si určitě pusťte. Čeká na vás spoustu zábavy, ale snad i poučení.